צילום אילוסטרציה: פלאש 90

התפתחות בפרשה ביטחונית שעדיין אסורה בפרסום: 3 קטינים נעצרו

ארגון 'חוננו' מדווח כי במהלך היום נעצרו שלושה קטינים, זאת כחלק מחקירה המתנהלת סביב אירוע של "טרור יהודי". על אחד הקטינים נאסר לפגוש עורך דין, ועורך הדין איתמר בן גביר מביע חשש מפני "מניפולציות ולחצים שיוציאו ממנו הודאת שוא"

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

3 קטינים נעצרו היום במסגרת חקירה שמנהלת המחלקה היהודית בשב"כ סביב אירוע המכונה "טרור יהודי". על אחד הקטינים נאסר לפגוש עורך דין.

פרטי החקירה אסורים בפרסום, והדיווח על המעצר התקבל מארגון 'חוננו'.

"כוחות משטרה ושירות הביטחון הכללי פשטו על ישיבה בשומרון ועצרו קטין יהודי. בצעד חריג, לקטין הוצא צו האוסר עליו לפגוש בעורך דינו והוא הועבר לחקירה", כך בהודעת 'חוננו'.

עו"ד איתמר בן גביר, שמייצג את הקטין שנעצר, מוסר בתגובה כי: "רק בשבוע האחרון נחשפו בתכנית עובדה הקלטות איומות ומזעזעות ובהן מדובבים שוטרים מתעללים בנער קטין, פוגעים בו, מרעיבים אותו, מאיימים עליו ועושים מניפולציות קשות במטרה לחלץ הודאה. הניסיון מוכיח שהמחלקה היהודית בשב"כ חוקרת נערי גבעות בצורה אגרסיבית ובעייתית מה שלא מאפשר לחקור ולבדוק את האמת אלא לכל היותר להוציא הודאות שווא".

עו"ד בן גביר הוסיף כי: "צו איסור מפגש עם עורך דין שהוצא למרשי נועד בדיוק לאותה המטרה של הגברת הלחץ וההתעללות ויש חשש ממשי לגורלו של הנער שנעצר".

 

2 תגובות

דרך היהדות אינה בטרור הם רק מזיקים לנו

נתי, דרך היהדות גם לא מתירה למבוגרים להתעלל בקטינים. אפילו שהם עובדי מדינה והכח ניתן להם במסמך כתוב ע"י בשר ודם ולא מהתורה הקדושה עדיין אין להם זכות כיהודים להתעלל ביהודי קטין שעבר עבירה קלה ולא רצח ומעשהו היה למען היהודים בגלות הקשה.
זה פשוט זוועה. חוקי המדינה הזאת חוקי גויים הם.
הם לא ראויים לתפקיד כה רגיש והחוק כאן חייב להשתנות ובהקדם. לא חוקרים קטין שעבר עבירה פלילית אך ורק אם רצח או אנס או שדד וכו.אבל לא אם ביצע מעשה למען עם ישראל.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell