קבוצת רבנים בברכת מרן שר התורה מקדמים מהלך לריצה משותפת בפתק אחד של אגודת ישראל, דגל התורה וש"ס וייתכן שגם פלגים חרדיים נוספים. ח"כ אייכלר: "אם אכן ישנו מהלך כזה אני תומך בו. אין שום סיבה שלא יהיה גוש אחד חרדי"

ויעשו כולם אגודה אחת: מגעים מתקדמים לחיבור בין כלל המפלגות החרדיות, לקראת ריצה משותפת אפשרית של ש"ס, אגודת ישראל ודגל התורה בבחירות הקרובות, כך דווח הערב 'בחדשות'.

על פי הדיווח, קבוצת רבנים שקיבלה את ברכתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, מקדמים את המגעים לריצה משותפת בפתק אחד, של ש"ס, דגל התורה ואגודת ישראל. ישנה אפשרות שבמסגרת האיחוד יתווספו אף פלגים נוספים כגון הפלג הירושלמי, ואלי ישי.

ח"כ ישראל אייכלר הגיב הערב בראיון ב'קול ברמה' לדיווח ואמר כי,"אני לא יודע על מהלך ריצה משותפת של שלושת הסיעות החרדיות. אם אכן ישנו מהלך כזה אני תומך בו. אין שום סיבה שלא יהיה גוש אחד חרדי". בלשכות מס' ח"כים של יהדוה"ת אומרים כי הם שומעים לראשונה על היוזמה "אם יש היתכנות למהלך וגדו"י יתמכו, ניתן לו צאנס".

על פי הדיווח ב'משפחה' יפורסם מחר סקר עומק מקיף שבדק כמה שווה כל מפלגה בנפרד, כמה שווה האיחוד ואיזה פוטנציאל יש לכזו מפלגה בקרב קהלים חדשים עם הסברה נכונה. אם תוצאות הסקר ילמדו שהשלם קטן מסך חלקיו, סביר להניח שהיוזמה תיקבר. אך אם התוצאות ילמדו שמפלגה מאוחדת מצליחה לפחות לשמור על כוחה, שלא לומר להגדיל אותו, המהלך הזה יתחיל לקרום עור וגידים.