הסוף לסאגה הטראגית: הפעוט יובא הערב למנוחת עולמים

לאחר שבית המשפט דחה את בקשת הפרקליטות לנתיחת הגופה הערב הוא יובא למנוחת עולמים • בשעות הצהרים אף נערכו הפגנות סוערות ונחסמו צירים, ברחבי ירושלים ובני ברק בכדי למנוע את נתיחת גופת הפעוט

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • הזדמנות להצלחה: הכנס שיהפוך את העמותה שלך לסיפור הצלחה

  תוכן מקודם

 • דואגים עכשיו למשפחות אסון מירון תשפ"א >>>

  תוכן מקודם

לאחר שבית המשפט בירושלים דחה את דרישתה לנתח את גופתו של התינוק שנפטר אמש, בפעוטון במודעין עילית, הערב תערך הלוויתו שתצא מביתו לעבר בית העלמין, סגולה שבפתח תקוה.

כאמור היום [רביעי] בשעות הצהרים בתום דיון שהסתיים עכשיו בבית המשפט החליט השופט לשחרר לקבורה את גופת התינוק ממודיעין עילית ללא נתיחה.

בדיון שהתקיים בבית משפט השלום בירושלים ביקש עו”ד דרור שוסהיים שהמשטרה תגיש מכתב מהמכון לרפואה משפטית עם תוצאות הסיטי והבדיקה החיצונית .

לאחר הפסקה הגיע המכתב מהמכון שהוריד את החשש לאירוע פלילי. בית המשפט החליט כי הוא דוחה את בקשת המשטרה והורה לשחרר את הגופה לקבורה.

בשעות הצהרים אף נערכו הפגנות סוערות ונחסמו צירים, ברחבי ירושלים ובני ברק בכדי למנוע את נתיחת גופת הפעוט

כזכור אמש תינוק שנחנק במהלך שהותו בפעוטון, הגיע לבית החולים כשהוא במצב אנוש ולאחר מכן נפטר לאחר מאמצי החייאה. תחילה בוצעה בדיקה שגרתית שלאחר המוות, אולם המשטרה דרשה לנתח את הגופה, דבר שהוביל להתנגדות המשפחה וכאמור כעת קבע בית המשפט שלא לנתח את גופתו של התינוק.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן