Miriam Alster/Flash90

נתניהו: "דורש עימות עם עדי המדינה, מצידי בשידור חי" • צפו

ראש הממשלה נשא הצהרה מיוחדת במהלכה חשף כי דרש פעמיים לקבל עימות מול עדי המדינה נגדו, אך סורב. לטענתו, עדים שמנקים את שמו לא זומנו להעיד. דרש לא להחליט לפני הבחירות: "זאת לא התקפה על שלטון החוק. זאת טענה לגיטימית"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא הערב הצהרה דרמטית במעונו בירושלים, התייחס לחקירות בעניינו ודרש עימות עם עדי המדינה. "אזרחי ישראל, הערב אגלה לכם מידע שלא הכרתם שיוכיח עד כמה החקירה נגדי מוטה. הערב אני חושף בפניכם שבמהלך החקירות נגדי דרשתי עימות עם עדי המדינה. רציתי להסתכל להם בעיניים ולהטיח בהם את האמת".

"דרשתי עימות פעם אחת – וסורבתי. דרשתי עימות פעם שנייה – וסורבתי בשנית. מדוע סירבו לאפשר לי את העימות הזה, שהוא כל כך הכרחי לבירור האמת? ממה יש להם לפחד? מה יש להם להסתיר? אני לא מפחד. לי אין מה להסתיר. ולכן הערב אני חוזר על הדרישה הזאת לעימות עם עדי מדינה. מצידי שהעימות הזה יהיה בשידור חי. שהציבור יראה הכל, ישמע הכל, ידע את כל האמת".

עוד הוסיף ראש הממשלה כי "אני בטוח בצדקתי. יותר מזה, אני מבקש להתעמת עם כל עד שמסר דברים שלא תואמים את העמדה שלי. גם לראש הממשלה יש את הזכות להליך הוגן. אני אסתור את כל הדברים שהם אומרים, כי אני יודע את האמת ואני בטוח באמת, ב-4000%. אבל איך אפשר להגיע לחקר האמת כשמצד אחד לא נותנים לי להתעמת עם העדים נגדי, ומצד שני לא מזמינים עדים מרכזיים שמחזיקים במידע שמפריך את הטענות נגדי".

נתניהו פירט את טענות, "למשל, את הרגולטור החשוב ביותר בתיק 4000, הממונה על ההגבלים העסקיים – ד"ר אסף אילת. למה לא הזמינו אותו? אולי משום שברשות להגבלים עסקיים אמרו לתקשורת שההחלטה על מיזוג בזק-יס התקבלה בלי שום התערבות שלי או של מישהו מטעמי. אם זה נכון שד"ר אסף אילת לא זומן לעדות, אני דורש שהוא יזומן מייד. וכשיזמנו אותו, ישמעו ממנו שלא התערבתי בהחלטה על מיזוג בזק-יס, כמו שלא התערבתי ביישום הרפורמה שריסקה את המונופול של "בזק" ועלתה לבזק מיליארדי שקלים".

ראש הממשלה זלזל בהאשמות, "ואני רוצה לומר לכם מילה אחת על ההאשמה הכי "חמורה" נגדי. על מה הם מדברים כשהם מדברים על שוחד? על כסף? על מעטפות? על חשבונות בנק? על איים ביוון? מה פתאום! הם מדברים על תקשורת אוהדת. אני, האישיות הציבורית הכי מושמצת בתקשורת בתולדות המדינה, אני קיבלתי תקשורת אוהדת? איזה אבסורד. גם בוואלה קיבלתי אינסוף של כתבות עוינות. ההאשמה הזאת היא פשוט בדיחה".

הוא גם קבל בנאומו על אכיפה בררנית,"אבל אם כבר קובעים בפעם הראשונה בהיסטוריה שסיקור חיובי הוא שוחד, אז רבותיי, תעשו את העבודה שלכם כמו שצריך. איך לא חוקרים את יאיר לפיד, שנפגש עשרות פעמים עם נוני מוזס בדירת מסתור בסביון, אחר כך מחק את תיעוד הפגישות הללו, ודאג שכל סיעתו תצביע בעד החוק של נוני, לסגור את העיתון "ישראל היום", וקיבל ממנו תקשורת אוהדת ומלטפת?"

"אתם מבינים, אותי, שפיזרתי את הכנסת כדי לקבור את החוק וקיבלתי מנוני מוזס רצח אופי אותי רוצים להעמיד לדין. ואת 43 חברי הכנסת שהצביעו בעד החוק – אותם לא מזמינים אפילו לכוס קפה אצל החוקרים. אזרחי ישראל, השמאל יודע שבמאבק על דרך ועל הישגים הוא אינו יכול לנצח אותנו, אז הוא מחפש דרכים אחרות כדי להפיל את שלטון הימין".

ראש הממשלה אף טען כי אם היה מקדם את אג'נדת השמאל החקירות היו נסגרות, "אתם יודעים שהייתי יכול להפסיק את מסע הצייד הנורא נגדי ונגד משפחתי – אילו רק הייתי מציע התנתקות חדשה: לסגת מקווי 67', לחלק את ירושלים ולהפקיר את ביטחון ישראל. אבל אני לעולם לא אעשה דבר כזה. אני אמשיך להיאבק למען הביטחון שלנו. אני אמשיך בעשייה האדירה שהופכת את מדינת ישראל לכוח עולמי עולה".

נתניהו חזר על דרישתו: "אני אמשיך לדרוש צדק ואמת. אני דורש את העימות עם העדים נגדי – עכשיו".

בפתח דבריו אמר נתניהו כי, "בימים האחרונים הייתה סערה ציבורית, ולכן אני מבקש להבהיר בראשית דבריי: מערכת המשפט היא אחד מיסודות הדמוקרטיה הישראלית. בדמוקרטיה יכולה להיות ביקורת על מערכת המשפט, כמו שיש ביקורת על הכנסת ועל הממשלה. אבל אני רוצה להבהיר – יש שופטים בירושלים. כך היה, וכך יהיה".

"אני טוען שלהזמין אותי לשימוע לפני הבחירות בלי שאוכל להשיב לשימוע עד הבחירות, הוא חסר צדק, כפי שמשפטנים רבים חושבים. זאת לא התקפה על שלטון החוק. זאת טענה לגיטימית"..

14 תגובות

שמאלנים תתפוצצו?

רק ליכוד

אין על ביבי?

בעזרת ד 40 מנדטים
לפחות כמה ההצלחה של 6-3?

השמאל בלחץ בלחץ נוראי כבר שנים של לחץ.
למה הם לא לוקחים את העצה שמנחם בגין ייעץ להם: "תתרגלו תתרגלו" שהימין בשלטון.

בורא עולם יחליט מי ראש ממשלה ובטח לא הערב רב השמאלנים שרודפים את היהודים

אבי גבאי רוצה לרדת עוד קצת בסקרים, לכן הוא רוצה עימות עם ראש הממשלה.
תיזכרו איך נראו כל מי שהתחיל איתו בשעת שאלות בכנסת…..

ביבי !! תהיה חזק אוהבים אותך!!

אין לי מושג ממתי הציבור החרדי נהיה כזה ימני וביביסטי. ..
זה פשוט לא יאומן.

נסע הערב?

אך בנימין בנימין, אינני רוצה ברעתך.
להפך, כולם רוצים אותך כראש ממשלה, והשמאל,
למרות שהעם מעדיף אותך – נלחם בך בצורה כזו…
חבל שלא נלחמת עבור בני הישיבות, אני בטוח שזה היה מסייע לך
עכשיו. זה מה שנקרא העושה מצוה אחת, קנה לו פרקליט אחד.
קבל על עצמך עכשיו לקדם ולעזור לבני הישיבות ולשמור את התורה שיוצאת מפיהם
ובטוחני שלא תמצא עצמך מאחורי סורג ובריח.
כי אולי עכשיו אתה מבין שאין לנו על מי לסמוך… אלא על.. אבינו שבשמיים.

בוקר טוב לאוהבי ה' . בוקר אור לאוהבי התורה וחכמיה . בוקר טוב לאוהבי ארץ וקודש וירושליים עיר הקודש . אני לא ימני ולא שמאלני . אלא בוחר לפי מי שאכפת לו מעם ישראל ותורתו . בניימין נתנייהו לא כזה צדיק שאיכפת לו מדת ישראל . לפחות איכפת לו מעם ישראל ומארץ ישראל וזה חשוב לפני חי העולמים כמו לימוד תורה . ולכן כדאי ונכון וראוי שהוא ימשיך בכל עוזו כפי שהיה עד עתה . צריך לתת לו כוח ותמיכה גדולה להמשיך ולהנהיג בזמנים אלו שאין מנהיג לישראל . לא מר לפיד שהיה מוסר את הכותל ואת כל ארץ הקודש עבור עוד מספר פרוטות לכיסו ולכיס חבריו . ולא לשאר אוכלי חינם מהדופן השמאלית של ישראל הרוצים להמעיט ולצמצם אותה ככל שאפשר . כל אותם הזאבים שממתינים לרגע בו יפול נתנייהו . כבר משחיזים שינים . זה לא יקרה ולא יהיה . נתן את כל כוחינו לתמוך בנתנייהו . וזאת כי אין לשמאל גבול עד כמה מוכנים לרדת נמוך . גם רואים בעין בלתי מזויינת שכל מערכת המשפט והעיתונות ומר אברמוביץ האיש המטורלל שמטנף את פיו בכל מקרה שמדובר בימין . קומו ותנו כל יכולתכם שנתנייהו ייבחר ברוב קולות ללא צורך בשום מפלגה נוספת שעושקת כסאות . אמן ואמן .

ביבי תהיה חזק ברגע שתתמוך בדתיים בורא עולם יגן עלייך תתחזק הכל טוב

יאיר לפיד וגבאי וכל השמלאני צריכים להבין חד משמעית שאין להם סיכוי בחיים….
יהודי זה ימני…..

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *