עו"ד עמית חדד, עורך דינו של ראש הממשלה: "אי אפשר לבוא ולומר ברצינות 'אנחנו הופכים כל אבן' ומצד שני לא נעשה שימוש בכלי אלמנטרי כמו עימות. התפיסה היא שקשה לך לשקר כשנמצא מולך אדם שחי את המציאות היומיומית"

עו"ד עמיד חדד, פרקליטו של ראש הממשלה נתניהו הסביר הבוקר בראיון ל'רשת ב' את דרישת מרשו לקיים עימות בחקירה עם עדי המדינה. "נדמה לי שמי שרוצה אמת ושואף להגיע לאמת היה צריך לאפשר פה עימות", אמר חדד. לדבריו,"כשיש גרסה שמוסר עד ויש גרסה שמוסר חשוד שלכאורה סותר אותו, הדרך היחידה שיש, האמיתית, להושיב את שניהם בחדר". הוא הסביר ש"מה שראש הממשלה מבקש זה שאותם אנשים ששינו את עמדתם באופן קיצוני, יעמדו מולו והוא רוצה להתעמת איתם".

עוד חדד טען כי בתיקי ראש הממשלה אין ראיות, "מה שיש אצלנו זה שלושה עדי מדינה שמסרו גרסה אחת, שתואמת את מה שאמר ראש הממשלה. אחר כך, אחרי שהפכו לעדי מדינה, מסרו גרסה אחרת". עוד הוסיף, "לפני שהם נחקרו, חלק מהם מסרו פעם אחר פעם גרסה שאומרת שראש הממשלה לא היה מעורב בכלל באישור בזק-יס, לא היה מעורב בכלל במה שקורה במשרד המשפטים, במובן המקצועי של המשרד, והם תמכו באופן גורף במהלכים. אחרי שהם הפכו לעדי מדינה, הם שינו את דעתם ב180 מעלות". לטענתו, "אין שום מסמכים שמוכחים שראש הממשלה התערב בדברים".

"אי אפשר לבוא ולומר ברצינות 'אנחנו הופכים כל אבן' ומצד שני לא נעשה שימוש בכלי אלמנטרי כמו עימות. התפיסה היא שקשה לך לשקר כשנמצא מולך אדם שחי את המציאות היומיומית. קשה לך לשקר לאדם אחר כשאתה מסתכל לו בלבן של העיניים. אנחנו רוצים עימות כי זה כלי שיאפשר להגיע לאמת".

במקביל, יושב ראש הקואליציה ח"כ דודי אמסלם סיפר בראיון לקלמן ליברמן בכאן רשת ב' כי הוא "נמצא בדיכאון קליני במשך שלוש שנים" בשל חקירות ראש הממשלה. לדברי אמסלם: "לקחו פה שלושה מקרים הזויים שלא מחזיקים מים ועשו מהם תיקים פליליים חמורים שעשויים להביא להפלת המשטר".