על רקע הביקורת החריפה בימין הקיצוני על התנהלות השב"כ, ראש הממשלה בסרטון גיבוי: "אנחנו חייבים לו הרבה, הוא עושה את עבודתו במקצועיות ובמסירות". הנשיא ריבלין: "אין דמוקרטיה ללא ביקורת. עלינו להישמר ממתקפה חסרת אחריות"

על רקע הביקורת החריפה בימין הקיצוני על התנהלות השב"כ בחקירת פרשת "הטרור היהודי", ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם סרטון בו מגן על השב"כ ואומר כי "אין שום מקום להתקפות עליו״.

בסרטון שמתייחס לתפיסתו של המחבל מגבעת אסף אומר נתניהו, ״לפני שעות אחדות לכדנו את הרוצח המתועב מגבעת אסף ומעפרה. אני משבח על הפעולה הזאת את הימ״מ, את צה״ל, ובראש ובראשונה את השב״כ שהוא ארגון סיכול הטרור הטוב מסוגו בעולם. אנחנו חייבים לו הרבה, הוא עושה את עבודתו במקצועיות ובמסירות. אין שום מקום להתקפות עליו״.

מוקדם יותר היום אמר נשיא המדינה ראובן ריבלין כי, "בימים אלה עומד השב"כ בקו האש. אין דמוקרטיה ללא ביקורת. הביקורת, גם על המוסדות החיוניים ביותר שלנו, ובראשה הביקורת השיפוטית, כפי שנשמעה בימים האחרונים, היא חומר החיטוי, תנאי יסוד". לצד זה הוסיף כי "עלינו להישמר ממתקפה חסרת אחריות על האנשים שתפקידם לשמור ולהגן על בטחון ישראל מאיומים מבית ומחוץ".

בדברים שנשא בטקס השבעת שופטים בבית הנשיא אמר כי, "השב"כ מופקד על פי חוק על שמירת ביטחון אזרחי המדינה. אני מכיר את אנשי השירות ויודע כי שלום מדינת ישראל ואזרחיה, הוא הדבר היחידי העומד לנגד עיניהם וכי כך הם פועלים, בהובלתם המקצועית והמרשימה של נדב ארגמן ושל קודמיו". עוד אמר כי הוא "מבקש מכאן לגבות את משרתי המדינה בזרועות הביטחון כולן ובשב"כ בפרט, שמצילים חיים יום ולילה שגם בזכותם אנחנו וילדינו יכולים לישון בשקט".