יו"ר 'יש עתיד' הודיע כי הערב ישיב לטענות שהשמיע אתמול ראש הממשלה על כך שלא חוקרים אותו על קשריו עם נוני מוזס. יו"ר המחנ"צ: "שיהיה בהצלחה. הזדמנות מעולה לומר לציבור בצורה ברורה שאתם לא תשבו בממשלה בראשות נתניהו"

יו"ר 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד, יתייחס בנאום שישא הערב לטענות שהשמיע נגדו ראש הממשלה בנאומו אתמול .

"עוד שעה עונה לנתניהו. לא ״הצהרה דרמטית״. האמת", כתב לפיד בחשבון הטוויטר שלו.

בתגובה נמסר מהליכוד: "ההודעה של לפיד תהיה דרמטית רק אם הוא יגלה סוף סוף לציבור בביתו של איזה איש עסקים הוא קיים את עשרות הפגישות הסודיות שלו עם נוני מוזס, כשהוא נתן לו את החוק לסגירת ״ישראל היום״ וקיבל סיקור אוהד בידיעות אחרונות ו-ynet".

כזכור, נתניהו תהה בנאומו: "אם כבר קובעים בפעם הראשונה בהיסטוריה שסיקור חיובי הוא שוחד, אז רבותיי, תעשו את העבודה שלכם כמו שצריך. איך לא חוקרים את יאיר לפיד, שנפגש עשרות פעמים עם נוני מוזס בדירת מסתור בסביון, אחר כך מחק את תיעוד הפגישות הללו, ודאג שכל סיעתו תצביע בעד החוק של נוני, לסגור את העיתון "ישראל היום", וקיבל ממנו תקשורת אוהדת ומלטפת?…אתם מבינים, אותי, שפיזרתי את הכנסת כדי לקבור את החוק וקיבלתי מנוני מוזס רצח אופי אותי רוצים להעמיד לדין. ואת 43 חברי הכנסת שהצביעו בעד החוק – אותם לא מזמינים אפילו לכוס קפה אצל החוקרים".

יו"ר 'העבודה', אבי גבאי, ניצל את ההזדמנות לקרוא ללפיד להתחייב שלא ישב בממשלה עתידית של נתניהו, הצהרה ממנה נמנע עד כה. "אני מאחל לך ולאנשי יש עתיד כנס מוצלח היום בערב. הזדמנות מעולה לומר לציבור בצורה ברורה שאתם לא תשבו בממשלה בראשות נתניהו. אנחנו רוצים שינוי. רוצים מדינה נורמלית. ואחרי מה שראינו אתמול בערב מראש הממשלה לשבת בממשלה שלו זה לא שינוי ולא נורמלי", כך גבאי.

צפו