"ההודעה הדרמטית" האמיתית שנמסרה אמש: נדב ארגמן הופיע באירוע באוניברסיטת תל אביב ומסר אזהרה מפני אירוע שעלול להשפיע על תוצאות הבחירות בישראל. תחילה אסרה הצנזורה לפרסם את תוכן הדברים ובהמשך התירה פרסום חלקי שלהם

"ההצהרה הדרמטית" האמיתית נמסרה אתמול ע"י ראש השב"כ בתל אביב ולא ע"י בנימין נתניהו במעון ראש הממשלה בירושלים – כך לכל הפחות עולה מדברים שחושף הפרשן אמנון אברמוביץ בחברת החדשות.

ע"פ הדיווח, "ארגמן הופיע אמש בכנס אגודת "ידידי אוניברסיטת תל אביב" וסיפר על אירוע צפוי במהלך הבחירות הקרובות בישראל, אירוע שעלול להשפיע על תוצאותיהן".

הצנזורה אסרה לפרסם את תוכן האזהרה, זאת למרות שבמקום נכחו עשרות בני אדם.

בהמשך, ככל הנראה בעקבות חרושת השמועות שיצרה הידיעה, התירה הצנזורה לפרסם את הפרטים הבאים: ראש השב"כ הזהיר מפני התערבות של מדינה זרה בבחירות בישראל.

בוודאות של מאה אחוז (כאן נקט ראש השב"כ בשם המדינה ששמה נאסר לפרסום ע"י הצנזורה. ב"ב) תתערב בבחירות הקרובות ואני יודע על מה אני מדבר". אמר ארגמן, והוסיף "אני בשלב זה לא יודע לומר לטובת מי היא תתערב או לרעת מי, בשלב זה אני לא יודע לזהות אינטרסים, אבל תהיה התערבות באמצעות סייבר, פצחנים, האקרים וכן הלאה. אני יודע על מה אני מדבר".

שמה של המדינה, כאמור, נאסר לפרסום.