צילום: פלאש 90

ראש בראש: אריאל נגד סמוטריץ' בקרב על ראשות האיחוד הלאומי

במדה ומחר השר אריאל לא יצלח לכבוש את ראשות האיחוד הלאומי, הוא צפוי להודיע על פרישה מהמפלגה לאחר שנים רבות בהן כיהן כחבר התנועה • תוצאות הפריימריז על ראשות הרשימה והרשימה לכנסת יוכרזו מחר עם סיום ההצבעות החל מהשעה 19:30

 • "בשעה שמתו מוטל לפניו" נותנים צדקה בעת ההלוויות

  תוכן מקודם

 • "זה ילד של עם ישראל" אב מאמץ מבקש עזרה

  תוכן מקודם

 • דואגים עכשיו למשפחות אסון מירון תשפ"א >>>

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

מחר [שני] צפויים להתקיים פריימריז על ראשות תנועת האיחוד הלאומי ורשימתה לכנסת הבאה, על הראשות מתמודדים אורי אריאל ובצלאל סמוטריץ'.

יו"ר האיחוד הלאומי, שר החקלאות אורי אריאל, אינו מתמודד על מקום ברשימה לכנסת, כך שאם לא ייבחר לראשות המפלגה, ככל הנראה, צפוי אריאל להודיע על פרישה מהמפלגה.

ההצבעה לתפקיד יו"ר המפלגה. תערך בשעה 17:30 ועד השעה 19:00במלון קראון פלאזה ירושלים. בשעה 19:30 לערך – יוכרזו התוצאות. לאחר מכן החל תתקיים ההצבעה לרשימה לכנסת, החל מהשעה 20:15 ועד השעה 21:15 . בשעה 21:45 לערך – יוכרזו התוצאות.

במכתב ששלח ח"כ בצלאל סמוטריץ' לחברי מרכז האיחוד הלאומי, כתב: "בשלה העת שהאיחוד הלאומי – תקומה תעלה קומה ותמצב את עצמה כבית הפוליטי של הציונות הדתית ושל כל מי שמזדהה עם דרכה וערכיה". עוד הוסיף סמוטריץ', "זה יכול וצריך להיות בית פוליטי חי ותוסס, כזה שתופס עמדות מפתח, אך בד בבד נשאר נאמן באופן מובהק לתורת הגאולה של הציונות הדתית, ומחויב לערכיה", הוסיף סמוטריץ.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן