בעקבות זיהוי של קרע בגדר וסימנים נוספים, הכוחות בודקים את האפשרות שאדם חצה את הגבול בין המדינות ונכנס לשטח לבנון. על פי התקשורת הלבנונית מתנהל מרדף אחר החשוד

כוחות צה"ל זיהו היום (שלישי) קרע בגדר וסימנים המעידים על חשד לחצייה של אדם משטח ישראל ללבנון. האירוע נמצא בבדיקה של כוחות הביטחון. כוח סיור של צה"ל זיהה את הקרע בגדר באיזור הגזרה המערבית, וכוחות נוספים הוקפצו למקום בסיוע גששים.

כלי תקשורת בלבנון דיווחו בשעות האחרונות על חדירת אדם עם מדי צה"ל באזור דרום לבנון, כאשר בידיו נמצאת קופסה המלאה בדפים. על פי אחד הדיווחים הוא השליך את הדפים לעבר תושבים באיתא א שאב ונמלט מהמקום.

בדיווח אחר בערוץ אל מיאדין הלבנוני נטען כי הישראלי סמוך לחלאת אצורה בדרום לבנון וכאשר נקרא על ידי כוחות הביטחון לעצור השליך מידיו ניירת ונמלט מהמקום. גם כוחות הביטחון הלבנונים וגם אנשי חיזבאללה פתחו במצוד אחריו וככל הנראה הוא מסתתר באזור.

בערוץ הטלוויזיה אל גדיד' נמסר כי מי שלטענתם הוא חייל הישראלי נכנס אל אדמה לבנונית ונעלם וכי הצבא מחפש אחריו בדיווח נאמר כי תעודות ומסמכיו האישיים נמצאו במקום. בשעה האחרונה הצטרפו לחיפושים גם אנשי המודיעין הצבאי הלבנוני.