דוד ברמן בטור זועם על מערכת המשפט הישראלית וקורא לציבור לצאת לרחובות ולהפגין "עד שכל הגילדה הזו תיאלץ להתפטר" • "כולנו יודעים שהבחירות לכנסת הם אילוזיה. מי שמנהל בפועל את העניינים זה דיקטטורה המכונה - בג"ץ"

עוד מעט יש בחירות, ב"ה שיהדות התורה התאחדה ובתקווה לאיחוד עוד יותר גדול.

אבל כולנו יודעים שהבחירות לכנסת הם אילוזיה. מה שמנהל בפועל את העניינים במדינת ישראל זה שלטון נורא דיקטטורי המכונה – בג"ץ.

לא רק שמדובר בכנופיה פיראטית, לא מייצגת ולא נבחרת בידי העם, שהשתלטה בכוחנות אלימה על השלטון בישראל באמצעות 'המהפיכה המשפטית' של אהרן ברק.

אלא מדובר בגילדה הכי מושחתת ורקובה בישראל. הדובדבן שבקצפת שהיא זו שמכינה עצמה 'שומרת סף' ומטיפה בצביעות על כולם. ואין איש שמעיז להעמיד אותם במקום.

כל כך הרבה פרשיות שחיתות נקשור בבגץ, והם לא מעיזים לטפל בכלום מזה!
פרשת רות דוד.
פרשת חיות-גרסטל.
וועדת השתיים הסודית.
מאגר מידע סודי על מועמדים לשפיטה.
פרשת פוזננסקי-כץ.
היועמ"ש לשעבר וויננשטיין שבילה ביאכטה של רונלד פישר (הקשור לפרשת הפרקליטה רות דוד).
וויינשטיין 'שלא ידע על העוזרת הלא חוקית בבית'.
דינה זילבר (מהקומיסרים הכי מוסכנים ואלימים במערכת המשפט) ניסתה לשנות חוות דעת של המכון לרפואה משפטית והחברים סגרו לה את התיק.
ילדיו של הנשיא אהרון ברק התמחו אצל משפטנים שהגיעו לימים לבית המשפט העליון. תמר ברק התמחתה אצל השופטת אילה פרוקצ'יה, אז בבית המשפט המחוזי, ואחר כך – מונתה כמובן על-ידי הוועדה לבחירת שופטים שבה כיהן ברק לבית המשפט העליון. אגב, יובל פרוקצ'יה – בנה של השופטת, התמחה אצל השופטת דליה דורנר, שבנה, ד"ר אריאל בנדור, עשה את התמחותו בבית המשפט העליון אצל השופט שלמה לוין.
אין סוף חשיפות של העיתונאי קלמן ליבסקיד על חגיגת שחיתות אחד גדולה במערכת המשפט.

וכעת במסגרת צו איסור פרסום על אם השחיתות במערכת המשפט בגין שוחד חמור שהיו בין שופטים ופקידים בכירים לבין חברי הגוף הבוחר, המזעזעת את המדינה, הכיעור של המאפיה המשפטית צפה מעל הים, וזו הזדמנות אדירה ומומנטום נדיר לצאת לרחובות ולהפגין עד שכל הגילדה הזו תיאלץ להתפטר!

 

 

ימונו שופטים באמצעות שימוע, ולהסיר לחלוטין את הכוח של השופטים במינוי שופטים. והכי חשוב להעביר את פסקת ההתגברות שירסן את כוחו הבלתי מוגבל והבלתי מבוקר והבלתי דמוקרטי של החונטה בגבעת רם.

נפוטיזם שעל פסיק מזה במערכת הפוליטית הפוליטיקאים היו כבר תלויים בכיכר העיר בידי החונטה!

זה המומנטום לבצע בליץ נגדי ולהוביל הפגנות חד משמעיות להקים מוסד בגץ מחדש ולהעיף את כל הקיימים הבייתה, וחלקם לשפוט על פגיעה במדינה, ולבטל רטרואקטיבית את מה שבטעות מכונה 'פסקי הדין' שאינן כי אם גיבובי שטויות ודעות אישיות של חסרי סמכות.

והכי חשוב, להעמיד את עניין הבגץ בראש תעמולת הבחירות, שלא ניכנס באף ממשלה שלא תתחייב להעביר את הרפורמה הזו, ולכוון את החיצים בעיקר לכחלון וחלק מרכזי בליכוד שהם אלה שעדיין משקשקים ורועדים כדגים מהחונטה הזו שכבר איבדה לאחר כל כך הרבה פרשיות את הלגיטימציה שלה ברוב הציבור בישראל.

כל הנושאים הרגישים שכל הזמן מחזיק אותנו בגרון ואנו נאלצים להישאר נאמנים לממשלות גם לא טובת לנו, כמו גיוס, חינוך, סטטוס קוו, כל הפירצות הללו מקורם אך ורק בחונטה מגבעת רם, אם נשנה את זה החכי"ם שלנו יוכלו לעבור ממגננה ומלחמת חפירות תמידיות לקפיצה קדימה ענקית לטובת כל עם ישראל.