בתמונה: תמונת האזרח שהסתנן ופורסמה בלבנון

צבא לבנון: נתפס האזרח שחצה את גבול מישראל לשטח לבנון

לאחר הודעת צה"ל, ביום שלישי, על זיהוי פירצה בגדר בגבול ישראל עם לבנון, היום הודיעו בצבא לבנון כי נעצר הארח שחצה את הגדר והוא הועבר לחקירה אצל גורמי הביטחון המקומיים • לטענת צבא לבנון מדובר בארח אמריקני בשם קולין אמרי

אחרי שביום שלישי השבוע זיהו כוחות צה"ל קרע בגדר וסימנים המעידים על חשד לחצייה של אדם משטח ישראל ללבנון, היום הודיע צבא לבנון כי הצליח לעצור את אותו אדם ועל פי הודעתם מדובר באזרח אמריקאי שאותר בעיר צור שבדרום לבנון כשהוא בתחפושת. יחידת מודיעין עצרה אותו והוא הועבר לחקירה אצל גורמי הביטחון המקומיים.

כזכור, ביום שלישי דיווחו כלי תקשורת בלבנון על חדירת אדם עם מדי צה"ל, כאשר בידיו נמצאת קופסה המלאה בדפים, כשעל פי אחד הדיווחים הוא השליך את הדפים לעבר תושבים באיתא א שאב ונמלט מהמקום.

בדיווח אחר בערוץ נטען כי חוצה הגבול נקרא על ידי כוחות הביטחון לעצור השליך מידיו ניירת ונמלט מהמקום. גם כוחות הביטחון הלבנונים וגם אנשי חיזבאללה פתחו במצוד אחריו וככל הנראה הוא מסתתר באזור.

היום, כאמור, צבא לבנון הודיע כי עצר אדם החשוד שהסתנן משטח ישראל ללבנון ולפי הודעתם מדובר בקולין אמרי, אזרח אמריקני, שנעצר בחנות בגדים בעיר צור בעת שניסה לרכוש בגדים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן