צילום: מרים אלסטר / פלאש 90

באופן רשמי: מפלגת 'הליכוד' חתומה על קמפיין החוצות נגד העיתונאים

נגד העיתונאים: אחרי שבסוף השבוע עלה קמפיין נגד מספר עיתונאים בתקשורת באופן אנונימי, בשלט נוסף שנתלה היום מפלגת הליכוד חתומה עליו באופן רשמי • דוד ביטן: "אין לנו סיבה להכחיש. בכירי התקשורת רוצים לקבוע מה יהיה. לא ניתן להם"

אחרי שבסוף השבוע פורסם באופן אנונימי קמפיין המציג מספר עיתונאים בולטים בתקשורת, בן כספית, אמנון אברמוביץ', גיא פלג ורביב דרוקר, כשתחת תמונתיהם נכתב "הם לא יחליטו", הבוקר נתלה שלט נוסף בצומת גלילות עליו חתומה מפלגת הליכוד באופן רשמי.

הרקע לקמפיין זה כלפי היא בעקבות ההחלטה הצפויה של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט בפרשיות שונות סביב חקירותיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, כאשר כלפי אותם ארבעה עיתונאים, ולא רק, מופנית אצבע מאשימה בכך שהם אחראיים לרדיפה התקשורתית כלפיו ובעצם גם להחלטות עתידיות בעניינו.

כזכור, במסגרת קמפיין החוצות, ביום חמישי נתלה השלט הראשון בסדרה בכביש נתיבי איילון באופן אנונימי והערכה הייתה כי מפלגת הליכוד היא זו שעומדת מאחורי זה אך שם לא הצהירו על כך באופן רשמי, אך הבוקר מעט לאחר העה 9:00 בבוקר עלה שלט נוסף בצומת גלילות ובו נכתב "הם לא יחליטו. אתם תחליטו", כשאמור הליכוד חתום על כך באופן רישמי.

עוד קודם, במהלך ראיון לגלי צה"ל הודה חבר הכנסת דוד ביטן מהליכוד, כי מפלגתו עומדת מאחורי השלטים והוא לא אנונימי. "אנחנו לא מכחישים את זה ואין לנו סיבה להכחיש. בכירי התקשורת רוצים לקבוע מה יהיה בבחירות האלה ולא ניתן להם", אמר ביטן.

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן