מתיחות בצפון: מערכת כיפת ברזל יירטה רקטה שנורתה מסוריה • תיעוד

בצל התקיפה המיוחסת לישראל בשדה התעופה בדמשק - הסלמה משמעותית בגבול: מערכת כיפת ברזל הופעלה בעקבות שיגור ארטילרי מסוריה. צה"ל: הרקטה יורטה ע"י מערכת 'כיפת ברזל' מעל שטח סוריה. השגרה באזור הגולן - נמשכת • צפו בתיעוד

התחממות בגבול הצפון: זמן קצר לאחר הדיווחים על תקיפה ישראלית נגד שדה התעופה בדמשק נשמעו ברמת הגולן הדי פיצוצים, וגולשים באתר החרמון דיווחו על שובלים של עשן לבן שנצפו בשמים.

בהמשך התברר שמערכת כיפת ברזל הופעלה בעקבות רקטה ששוגרה משטח סוריה לעבר ישראל. מצה"ל נמסר כי הרקטה יורטה בשטח סוריה. עוד נמסר כי התושבים והמטיילים באזור יכולים להמשיך בשגרה חרף האירועים האחרונים.

נתנאל אריאל, יועץ תקשורת המבקר כעת באתר החרמון, מספר: "האתר מלא באלפי אנשים….בהתחלת הירידה ברכבל, כשאנחנו עוד במרומי ההר שאלתי את אבא שלי שישב לידי ברכבל אם הוא יודע מה זה למטה, ופתאום ראינו את שני הטילים יוצאים ועפים. הספקתי לצלם תמונות גם של הטילים עצמם וגם של השובל (רק תמונות). היירוט היה ממש מעל אתר החרמון. יכול להיות שהסורים כיוונו באמת לפה. בחרמון בינתיים ממשיכים כרגיל. אין התרגשות מיוחדת באתר וכולם ממשיכים לבלות".

צילומים: נתנאל אריאל

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *