יעבור לכם: ההגבלה החדשה של ווטסאפ תאלץ אתכם לשנות הרגלים

עכשיו זה רשמי: ויקטוריה גרנד, סגנית נשיא למדיניות ותקשורת בוואטסאפ, הודיעה על העדכון החדש שיגביל את העברת המסרים ליותר מ-5 צ'אטים, במטרה להילחם בהפצת שמועות ומידע מוטעה. ואיך ניתן להתגבר על ההגבלה החדשה?

מאת: פישל רוזנפלד, ביזנעס

וואטסאפ החלה לחסום העברות של הודעות מהאפליקציה ומגבילה את ההעברה לחמישה אנשים בלבד.

חודש לאחר הדיווח ב'ביזנעס', כעת זה רשמי. באירוע שנערך בבירת אינדונזיה, ג'קרטה, הודיעה היום ויקטוריה גרנד, סגנית נשיא למדיניות ותקשורת בוואטסאפ, על העדכון החדש שיגביל את העברת המסרים ליותר מ-5 צ'אטים, במטרה להילחם בהפצת שמועות ומידע מוטעה. "אנחנו מטילים את ההגבלה ל-5 הודעות בכל העולם החל מהיום", אמרה גרנד.
ביזנעס שימושי
ההגבלה החדשה באה חודשים ספורים לאחר שהודיעה וואטסאפ כי היא מגבילה העברה של הודעות בקבוצות רק ל-20 אנשים.

ההגבלה יצאה לדרך תחילה בהודו – מעצמת הפייק ניוז הגדולה בעולם – כבר בחודש אוגוסט, ועתה היא מיושמת גם במדינות נוספות כולל מדינת ישראל.

לא מדובר בשמירה על פרטיות הכותבים, אלא משום שהממשלה ההודית ביקשה זאת, מכיוון שלדעתה העברה המונית של הודעות משמשת כהנעה לפעולה במקרי אלימות שונים וחמורים, חטיפות וכיוצ"ב. לא התקבלה הודעת הבהרה רשמית מדוע ההגבלה חלה גם במדינות נוספות, ובכלל זה גם ישראל.

לעת עתה, באנדרואיד, ניתן לעקוף את המגבלה באמצעות העתקה של ההודעה, הכנת 'רשימת תפוצה חדשה' ושליחה מודבקת של ההודעה לאחר האישור. באייפון ניתן להעתיק את ההודעה, ומיד ליצור רשימת תפוצה חדשה.
מקור: http://bizzness.net/

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *