צילום: דוברות מפלגת זהות

משנה 'זהות': חיים אמסלם ישוריין ברשימתו של משה פייגלין

חבר הכנסת לשעבר חיים אמסלם מצטרף למפלגת 'זהות' של משה פייגלין וישוריין על ידו באחד המקומות הראשונים ברשימה לכנסת • מחר תקיים המפלגה פריימריז פתוחים, בו יוכלו כל אזרחי ישראל להצביע ולהשפיע על הרכב רשימת המפלגה לכנסת ה-21

אחרי שמפלגתו נחלה כישלון בבחירות הקודמות, יו"ר מפלגת 'עם שלם' וחבר הכנסת לשעבר חיים אמסלם מצטרף למפלגת 'זהות' של משה פייגלין וישוריין באחד המקומות הראשונים ברשימה.

על פי הודעת המפלגה, חיים אמסלם ישוריין באחד המקומות הראשונים, אך עדיין לא ברור באיזה מהם, כאשר על פי חוקת המפלגה ליו"ר הזכות לשריין עד שבעה נציגים בעשרים המקומות הראשונים.

מחר, יום שלישי, יתקיימו הפריימריז של המפלגה, בו ידורגו 15 המתמודדים שעברו את השלב הראשון שיתקיים לפני כשנה וחצי – באלול תשע"ז, כאשר בשונה מהפריימריז בשאר המפלגות, במפלגת זהות אלו יהיו פריימריז פתוחים בו יוכלו ליטול חלק כל אזרחי ישראלי, גם כאלו החברים במפלגות אחרות, כאשר לכל מצביע שירשם ינתנו שש נקודות אותם יוכל לתת למועמד אחד, או לחלקם בין מספר מתמודדים.

ביום רביעי תקיים המפלגה כנס בגני התערוכה בתל אביב ובו יושק קמפיין הבחירות ויוצגו נבחרי הפריימריז הפתוחים, שירכיבו את רשימת המפלגה לקראת הבחירות לכנסת ה-21.

2 תגובות

מה קורה איתכם הרב חיים קצת כבוד לערב רב

מעניין לאיזה תפקיד מועיד אוטוטו ראש הממשלה – מר פייגלין את ידידו החדש אמסלם.
אולי לתפקיד שר החינוך? או לאחראי על הנושאים האסטרטגיים?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *