זה מה שצפוי להתקיים ביום הראשון של הוועידה בנתניה שתתקיים ביום רביעי: מעמד ענק בהשתתפות עשרות אדמו"רים ודברים כ"ק האדמו"רים מוז'ניץ, בעלזא, נדבורנה, וערלוי • וגם: נאום של ר' שולם מרדכי רובשקין ורב שיח עם החכי"ם

ביום רביעי וחמישי הקרוב תתקיים בעיר נתניה ועידת 'אגודת ישראל', לידי 'JDN' הגיעו הפרטים של היום הראשון של הועידה, יום רביעי, שבמרכזה מעמד ענק בהשתתפות גדולי ישראל שייערך באולם הענק 'היכל רוזנברג' של חסידות צאנז בעיר.

בשעה ארבע יפתח הועידה במלון גלי צאנז בדבריו של הרב יוסל קופרברג, אחריו ינאם הגאון הרב זישא הורביץ, והמנחה יהיה טוביה פריינד. שיאו של כנס הפתיחה 'הגידה לכם' יהיה נאומו של האסיר החב"די המשוחרר, ר' שולם מרדכי רובשקין.

בשעה שש יתקיים בהיכל רוזנברג מעמד 'בהתאסף ראשי עם' בהשתתפות עשרות אדמו"רים וגדולי ישראל. במעמד צפויים לדבר כ"ק האדמו"רים מוז'ניץ, בעלזא, נדבורנה, וערלוי. עם כי לדברי גורם ששוחח עם 'JDN' עדיין יתכנו שינויים.

בשמונה בערב יתקיים במלון דינר שם ינאמו הרב יצחק שוורץ, רב בית המדרש 'חיסדה' בבני ברק, יו"ר החינוך העצמאי הרב יוסף ליזרזון (תחת הכותרת 'דור לדור יביע אומר), שמעון שר ושמלקע הלפרט. בנוסף, הוכן מצגת שככל הנראה יוקרן באירוע בו מדברים אנשים שנעזרו ע"י נציגי אגודת ישראל המקומיים והארציים.

בשעה עשר יתקיים מושב 'רב שיח' עם נציגי אגודת ישראל בכנסת, סגן שר הבריאות יעקב ליצמן, סגן שר החינוך מאיר פרוש, חבר הכנסת מנחם אליעזר מוזס וח"כ ישראל אייכלר. את האירוע ינחה עורך 'המבשר' איש התקשורת בנימין ליפקין וישראל טירנר מ'המודיע'.

בתוך כך, טרם פתיחת הועידה יתקיים בשעה שלוש בחדר צדדי במלון כינוס של 'ועדת השמונה' (ועדת ההנהלה של אגודת ישראל) שמטרתה ליישב את המחלוקות לגבי סדר הרשימה בכנסת ודרישת בעלזא לקבל את המקום השלישי.