ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין הערב למהדורת החדשות של מפלגת הליכוד והתייחס לשלל נושאים, במרכזם: "ניסיון הפוטש" של סער, הקמפיין התקשורתי נגדו ונגד משפחתו, המצב המדיני-הביטחוני והחשש מעימות כולל • ואיך הגיב גדעון סער?

נלחם בתקשורת: לקראת הבחירות והפריימריז שצפויים ביום שלישי הקרוב במפלגת הליכוד, ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין הערב למהדורת חדשות 'הליכוד טיוי' שם התבטא במספר עניינים הקשורים בין היתר לגדעון סער.

כזכור, לפני מספר חודשים הורה נתניהו לקדם חוק שיגביל את כוחו של הנשיא בעניין הטלת הקמת הממשלה. החוק אף זכה לשם "חוק סער" על שם גדעון סער וזאת בעקבות טענתו של נתניהו כי סער יזם פוטש נגדו במטרה להחליף אותו בשלטון.

הערב כאמור חשף נתניהו את מה שהתרחש מאחורי הקלעים ועל ההאשמות שהטיח בגדעון סער, לפיהן הוא חותר תחתיו: "אני לא המצאתי את הדברים האלו אמר נתניהו",

"באו אליי אנשים בליכוד ואמרו לי שגדעון פנה אליהם ואמר 'אחרי הבחירות לא יטילו את ההרכבה על נתניהו, יגידו שהוא בשימוע ולכן אני מבקש את תמיכתם".

נתניהו הוסיף: "אני חושב שהתרגיל הזה לא יצליח".

בהמשך הראיון התייחס נתניהו גם ליחס של התקשורת כלפיו, "קשה לשמאל לקבל את העובדה שאתה יכול לקבל קולות אחרים, את הקול של הליכוד, הקול של הימין, בלי לעבור דרך הפילטרים שלהם – זה מוציא אותם מדעתם. הם רוצים פאנל של חמישה – ארבעה משמאל, ואחד מימין שתוקף אותנו מימין".

בסביבת נתניהו אמרו הערב כי "ראש הממשלה נתניהו פועל על מנת שגדעון סער לא יוביל את רשימת הליכוד. מעבר לכך הוא לא מתערב בדירוג השרים וחברי הכנסת".

השר לשעבר גדעון סער בתגובה: ‏"למרבה הצער, יומיים לפני הפריימריז בחר רה״מ לנסות ולמחזר את עלילת הכזב אותה השמיע לראשונה לפני מספר חודשים. המטרה שקופה: ניסיון לפגוע בי בפריימריז. חברי הליכוד חכמים ויודעים היטב שלדברים אין שחר. ערב בחירות קריטיות לליכוד ולמדינה אנהג כמבוגר האחראי: לא אגרר למלחמה פנימית בתוך הבית".