בכיר הליכוד שמתמודד בפריימריז של התנועה משיב הבוקר למתקפה של נתניהו עליו, ואומר: "אין לי ממה לחשוש. אני יותר נקי מנקי. הבלגתי תקופה ארוכה על אינספור פגיעות מצד ראש הממשלה, אנשיו ואף בני משפחתו. איני יכול לשתוק יותר"

המתיחות בליכוד לשיא: השר לשעבר ואחד מבכירי המפלגה, גדעון סער, מגיב למתקפה של נתניהו נגדו ואומר: "ראש הממשלה החליט לנסות ולמחזר עלילת כזב שהשמיע לראשונה לפני מספר חודשים. אני אומר למי שמתלונן על פייק ניוז – אל תיצור פייק ניוז. מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך. אני די מופתע מהדבר הזה, בפתיחה חגיגית של אולפן הליכוד במצודת זאב מכספי חברי הליכוד, המתקפה העיקרית באמצע מערכת בחירות היא עלי, במטרה שקופה לנסות לפגוע בי בפריימריז".

\בראיון ל'כאן' אמר סער: "אין לי ממה לחשוש. אני יותר נקי מנקי. הבלגתי תקופה ארוכה על אינספור פגיעות מצד ראש הממשלה, אנשיו ואף בני משפחתו. אני לא יכול לא להגיב כשמופצת שוב עלילה שקרית נגדי".

הוא שב והדף את הטענות נגדו: "נשיא המדינה לא יטיל עלי את הרכבת הממשלה. אני מכבד את ראש הממשלה כיו"ר התנועה, הוא המועמד שלנו והוא גם המועמד שלי, ולמרות הכל אני תומך בו כיו"ר התנועה. ערב בחירות קריטיות לליכוד ולמדינה, אנהג כמבוגר אחראי. לא אגרר למלחמה פנימית. אינני מבין כיצד מה שאירע אתמול יסייע לנו לנצח בבחירות".

"אין פה עימות, בשביל עימות או קטטה צריך שני צדדים", כך סער.

בוידאו: דברי נתניהו, אמש

כזכור, לפני מספר חודשים הורה נתניהו לקדם חוק שיגביל את כוחו של הנשיא בעניין הטלת הקמת הממשלה. החוק אף זכה לשם "חוק סער" על שם גדעון סער וזאת בעקבות טענתו של נתניהו כי סער יזם פוטש נגדו במטרה להחליף אותו בשלטון.

אמש חשף נתניהו את מה שהתרחש מאחורי הקלעים ועל ההאשמות שהטיח בגדעון סער, לפיהן הוא חותר תחתיו: "אני לא המצאתי את הדברים האלו אמר נתניהו", "באו אליי אנשים בליכוד ואמרו לי שגדעון פנה אליהם ואמר 'אחרי הבחירות לא יטילו את ההרכבה על נתניהו, יגידו שהוא בשימוע ולכן אני מבקש את תמיכתם".

נתניהו הוסיף: "אני חושב שהתרגיל הזה לא יצליח".

בהמשך הראיון התייחס נתניהו גם ליחס של התקשורת כלפיו, "קשה לשמאל לקבל את העובדה שאתה יכול לקבל קולות אחרים, את הקול של הליכוד, הקול של הימין, בלי לעבור דרך הפילטרים שלהם – זה מוציא אותם מדעתם. הם רוצים פאנל של חמישה – ארבעה משמאל, ואחד מימין שתוקף אותנו מימין".

בסביבת נתניהו אמרו אמש כי "ראש הממשלה נתניהו פועל על מנת שגדעון סער לא יוביל את רשימת הליכוד. מעבר לכך הוא לא מתערב בדירוג השרים וחברי הכנסת".