"זה העתיד של עם ישראל! ההשקפה היסודית של היהדות החרדית יצוקה ממאה טון בטון ושום גנץ כזה או אחר לא יצליח לגעת בה, יבטלו אלף פוליטקאים ברי חלוף כמוהו ואות אחד מהתורה לא תימחק"

הכנסייה הארצית של אגודת ישראל בנתניה בראשות שרי התורה והחסידות במפגן אחדות מרומם ואדיר שעם ישראל ציפה לו כל כך, היווה כמיים קרים על נפש עייפה מפילוגים ומחלוקת וריבים פנימיים שמכלים כל חלקה טובה מבפנים, וכך מחלישים אותנו כל כך מול האתגרים האמיתיים מבחוץ. אשרי העם שככה לו. אשרי העם שאלה מנהיגיו.

ברגע שהעם ראה את המהיגים במו עיניהם, בכובד ראש, מאוחדים, כל הלשונות הרעות והמפלגות מתאדות ומאבדות מערכן.

האתגרים מבחוץ נהיים יותר ויותר קשים ומורכבים, כפי שתיאר זאת בכנס כ"ק מרן אדמו"ר מצאנז שליט"א במשאו המרתק, שבדור הקודם היו כופרים אבל עוד זכרו קצת מה זה תורה, היה להם קצת הבנה ודרך ארץ ליהדות האותנטית. כיום רובם עמי הארץ ובורים גמורים ואין להם צל של מושג על היהדות, ומסתכלים עלינו כאל הזויים.

הם מאיימים לכפות עלינו כפייה חילונית בכל תחומי החיים, מחינוך, גיוס לצבא השמד, וכפיית פריצות ותערובת (כפי שתיאר זאת האדמו"ר בו בבית החולים לניאדו קיבלו מכתב מהיועץ המשפטי להסיר שלט המבקש להתלבש בצניעות!) אין תחום מחיי היהודי החרדי שבו הם לא מנסים לייצור מצור כלכלי ופלילי סביב אורח חיינו.

אם חשבנו שסכנת לפיד קצת עברה, הוא הרי בסקרים צולל חופשי, באה עלינו צרת בני גנץ. מי שהקשיב לדף הדיקלומים – שהוא ציטט ממה הכינו לו צוות יחצני"ו והוא התאמן אליהם במשך מספר שבועות כולל כל הניפת יד או רגל – מה שבטעות כונה 'נאום', הבין שמה שהיו בעבר עמדות של שולי השוליים החילונים כיום הם מיינסטרים, הוכחה נוספת לדברי האדמו"ר מצאנז כמה ניתוק וריחוק ובורות מוחלטת יש כיום לחילוני הממוצע מיהדות.

בסקרים מקבל גנץ מעל עשרים מנדטים, מה הוא מייצג? וכי יש לו משנה אידיאולוגית על משהוא? וכי הוא הוריד פעם נאום מחשבתי מעמיק ומעשיר? הוא אסף סיסמאות נבובות ושטחיות שלא מגדירות כלום! האם העם היהודי החכם והנבון נהיה כזה רדוד? כזה מטומטם?

מספיק שהוא נושא בתואר רמטכ"ל וכל השבט הלבן נוהרים אחריו כעכברים מסוממים. לבכות מלראות העדריות המרובעת הזו.

אתמקד בפיסקה אחת מהקראת הסיסמאות באירוע של גנץ שמשום מה תפסה את תשומת ליבי "אני יודע מאיפה אני בא ולאן אני הולך" ודיבר על המושב שלו וההורים וכו'. נחמד.

 

צפו: הנציגים והפרשנים מסכמים • סיקור מיוחד מועידת אגודת ישראל

 

אבל בני, אין לך מושג מאיפה אתה בא. מהעם היהודי המפואר והרוחני והקדוש. מילה יהודית אחת מהמקורות לא ציטטת בכל האירוע. אם מה שיש לך להציע על ההתחלה זה לקעקע כל סממן יהודי מהמדינה הזו, שבת, גרות, התבוללות, משפחה יהודית, צניעות, אז אין לך קורטוב של מושג מאיפה אתה בא! ולכן גם אינך יודע לאן אתה הולך, כי סופך יהיה כמו כל מפלגות האווירה, המפלגות של איש אחד – אבדון!

ראה מה קרה לקדימה, לשינוי, ועוד, לפיד וכחלון כבר בדרך למטה, (מפלגת העבודה גם נמחקת, למרות שהיא כן מפלגה עם אידיאולוגיה)

עם בלי עבר אין לו עתיד.

לעבור 'מנאום' גנץ ללהבדיל אלף אלפי הבדלות בין החול לקודש לנאומים של מרנן ורבנן שרי התורה והחסידות שליט"א,

איזה רעיונות רוחניים ועמוקים, מבט רחב ומקיף על הייעוד של עם ישראל. השקט והכניעה של הקהל למול גדולי רוח וענקי קומה רוחנית, זה העתיד של עם ישראל! ההשקפה היסודית של היהדות החרדית יצוקה ממאה טון בטון ושום גנץ כזה או אחר לא יצליח לגעת בה, יבטלו אלף פוליטקאים ברי חלוף כמוהו ואות אחד מהתורה לא תימחק.

ויעשו כולם אגודה אחד לעשות רצונך בלבב שלם, באחדות הדעת והשורות ב"ה ננצח.