במרחק 40 דקות מבני ברק, הבניה כבר בעיצומה, במחיר אטרקטיבי ביותר, ההרשמה מסתיימת במוצ"ש.

בימים אלו נערכת הרשמה להגרלה על סך 180 דירות. ולפי המסתמן ההרשמה להגרלות אלו אין לה ביקוש רב בציבור הרחב, כך שזו הזדמנות מצויינת לציבור החרדי לזכות שם בהגרלה. ובאם יזכו שם 100 משפחות חרדיות בנוסף לעשרות משפחות שכבר זכו בהגרלות קודמות של מחיר למשתכן בעיר, נוכל  להקים שם קהילה יפה של משפחות בני תורה. וכשכך יהיה גם יבואו עוד משפחות לגור, אם ע"י קנייה, או שכירות [השכירות שם מאד זולה, 2200 שח לדירה בת 4 חדרים.

חריש  נמצאת כידוע במיקום אסטרטגי במרחק של 40 דקות מבני ברק ובעבר תוכננה לציבור החרדי, וכפי הידוע לנו ישנם כבר עתה עשרות אברכים שזכו בהגרלות הקודמות במחיר למשתכן, וכן בחריש עצמה ישנן עשרות דירות השייכות לבעלים חרדים שכל אלו יכולים להצטרף לקהילות החרדיות הקיימות כיום בחריש ולעשרות בתי הכנסת הפעילים כיום. כך שיש שם כבר עכשיו תשתית למגורים עבור משפחה חרדית. [בנוסף מדובר על קהילה גדולה שמתעניינת לרכוש שם דירות, ואולי אם תהיה תכנית למשפחות חרדיות לגור שם, תהיה להם החלטה קלה יותר. כ]. זאת לא רק השקעה, זכיית הציבור החרדי במכרזים של מחיר למשתכן תוכל להיות זרז להחזרת העיר חריש ליעודה המקורי לפתרון ולו חלקי של מצוקת הדיור החרדית.

המחירים לזוכי מחיר למשתכן שם נמוכים משמעותית מכל פרוייקט הקרוב למרכז [כ800,000 שח על דירה בת 4 חדרים + מחסן וחניה]. ובנוסף ניתן מענק מהמדינה של 40,000 ₪. כך שאין צורך להביא מזומן יותר מ60,000 שח, והיתרה במשכנתא.

על הקרבה למרכז כבר דובר רבות, ובנוסף מתוכננת לקום בעיר תחנת רכבת, שתקרב עוד יותר את העיר לשאר הערים.

מעלה נוספת יש להגרלות אלו, היא ענין ההמתנה, כידוע שברוב הפרוייקטים של מחיר למשתכן, ההגרלה היא עוד לפני שיש היתרי בניה ושאר אישורים, וזמן ההמתנה אחרי ההגרלה עד לבחירת הדירה ותחילת הבניה הוא למעלה משנה. בפרוייקטים אלו הבניינים כבר באמצע הבניה, ובעוד זמן לא רב מסתיימת.

ההרשמה עד מוצאי שבת זו. על כאן מכאן תצא הקריאה לזכאים, הרשמו לפרוייקט הנ"ל, ואחר הזכיה נתגבש לקבוצה.

לפרטים ולגיבוש קבוצה לאחר הזכיה, התקשרו לטלפון: 053-3123134 בשעות הערב.