תופעה: הורים מעזה נוטשים את ילדיהם החולים במעבר ארז

היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים מציגה תופעה מדאיגה: ילדים עזתים חולים ננטשים במעבר ארז. "כאבא לילדים אני לא מבין איך הורה נוטש את ילדו ומותיר אותו בידיים זרות מבלי לדאוג לשלומו ולביטחונו", תוהה אל"מ איאד סרחאן

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

ביום שלישי השבוע הגיע למעבר ארז ילד בן ארבע שננטש על ידי אביו. הילד קיבל טיפול רפואי בישראל וכשהגיע זמנו לחזור לביתו ברצועה, אביו נטש אותו עם אדם זר ובחר להישאר כשוהה בלתי חוקי בישראל.

"זהו לא המקרה הראשון", אומרים במנהלת תיאום וקישור עזה. גורמים במנהלת מוסיפים כי "מספר פעמים בחודש, אנו מוצאים בשערי המעבר ילדים שננטשו על ידי הוריהם, לאחר שנכנסו לישראל לקבל טיפול רפואי. ההורה, שהיה אמור ללוות את ילדו ולתת לו תחושת ביטחון, בחר להישאר בישראל כשוהה בלתי חוקי ולשלוח את בנו או בתו בחזרה לבד לרצועה, בלי אף פנים מוכרות שיכולות להחזיר אותו הביתה"

ראש מנהלת תיאום וקישור עזה, אל"מ איאד סרחאן, מסר: "תופעת נטישת ילדים במעבר ארז היא תופעה פסולה. כאבא לילדים אני לא מבין איך הורה נוטש את ילדו ומותיר אותו בידיים זרות מבלי לדאוג לשלומו ולביטחונו.

תושבים אשר נשארים בישראל ומפרים את תנאי ההיתר שלהם עוברים על החוק. כאדם וכאבא – אני מקווה שהתופעה הפסולה הזו תיפסק ותושבי עזה ישימו את ילדיהם בראש מעיניים".

ילד שננטש במעבר ארז, השבוע

2 תגובות

שומו שמים. שוד ושבר. רק גויים מסוגלים לעשות דברים כאלה. איזה הפקרות. כמו הנאצים בדיוק.
אין להם לב. הורים כאלה לא אנושיים. לא בני אדם. אלא אנשי בליעל. איך אפשר לזרוק ילד בלי לדאוג לו? מה זה חתול? אין דין ואין דיין.
השם יעזור

אני רואה ומבין שחדשות JDN לא מפרסמים יותר תגובותיי. על כן אעבור לחדשות אחרות שם אפרסם תגובותיי ברבים כדי לזכות את הרבים ולהזהיר מפני נפילת מדרגה לקליפת ציונות ועוד קליפות אחרות המטמאות את הנפש בעם ישראל.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן