שר האוצר משה כחלון מצהיר כי "אני לא רואה את גנץ במצב כזה שעומד להרכיב ממשלה. אני אעשה לביבי את הרוב הדרוש על מנת להרכיב ממשלה". על המצב בסקרים: "אני חושב שאנחנו נחזור למספרים שלנו מהעבר. נמתין לעשרה באפריל"

שר האוצר משה כחלון הצהיר הבוקר בכנס ב'שבע' כי, "נתניהו כבר הודיע שהממשלה הזו היא גם זו שהוא ירצה אחרי הבחירות. אני חושב שהיה לנו שיתוף פעולה מעולה ולא בטוח שהיה עוד פעם שיתוף פעולה כזו טוב. עבדתי יפה מאוד עם בנימין נתניהו ונמשיך כך. אני לא רואה את גנץ במצב כזה שעומד להרכיב ממשלה". האם ימליץ לנשיא על נתניהו: "בלי המלצה שלי ביבי היה ראש ממשלה?! אני אעשה לביבי את הרוב הדרוש על מנת להרכיב ממשלה".

על המצב בסקרים אמר כי, "אני חושב שאנחנו נחזור למספרים שלנו מהעבר. כרגע יש רעש מסביב אבל גם בבחירות הקודמות נתנו לנו ארבעה חמישה מנדטים אבל תוצאות האמת היו שונות". כחלון הציע להמתין לעשרה באפריל "ונראה כמה מנדטים יהיו לנו"

כחלון התייחס לטענה שיש גירעון של עשרה מיליארד שקלים בתקציב המדינה ואומר: "אמרו בעבר כל שנה שיהיה בור בסוף השנה וזה לא קרה. אז מה, הם מדברים על בור בסוף 2019. גם זה לא יהיה". הוא פונה למראיין ושואל: "מי אמר לך שיש גירעון?" המראיין ענה "קראתי בעיתון" וכחלון אומר: "זה מזכיר לי את אבא שלי שהגיע ממעברה ואמר 'אבל זה היה כתוב בעיתון'".

"הרמטכ"ל היוצא פירגן לי שהוא יכול היה למלא את תפקידו בגלל שהיה לו את הגב שלי – של שר האוצר. אמרתי לרמטכ"ל תביא לי את כל הדברים שהצבא צריך ואני אעמוד מול כל העיתונאים שטוענים שאם יש צבא חזק יש מלחמה ואם יש צבא חלש יש שלום. כלכלת ישראל מעולם לא הייתה במצב טוב כמו היום".

על ההקפאה אמר כי, "הגעתי לכאן לספר לכם שבעוד שעתיים אני הולך לאשר עוד אלפיים יחידות דיור במורדות ארנונוה וב11 למרץ אנחנו עומדים לאשר 15 אלף יחידות דיור נוספות בירושלים. אני מודה שלצערי לא בנו מספיק בירושלים והבנייה הוקפאה פחות מאלפיים דירות בנינו בקדנציה הזו ונקווה שהיא תשוחרר. אם אני יכול אני בונה לכם מחר 20 אלף יחידות דיור בירושלים. זה לא תקוע אצלי, זה מדיני. זה כמו עם קיזוז כספי מחבלים. אמרתי למשרד הביטחון, תגידו לי כמה לקזז ואני אעשה זאת".