ספירת הקולות מחדש בליכוד כמעט הסתיימה ובמהלכה התגלו פערים של אלפי קולות מהתוצאות שפורסמו בשבוע שעבר. לאחר העימות הפומבי עם נתניהו, סער צפוי לעלות למקום ה-3 בהצבעות. מחר תחל ספירה מחודשת של חברי המרכז על מועמדי המחוזות

הסאגה סביב ספירת הקולות במפלגת הליכוד והחשש מאי סדרים וזיופים. הערב נראה כי מיקומם של חברי הכנסת ברשימה ישונה וכי גדעון סער יריבו של ראש הממשלה נתניהו יעלה למקום השלישי מהמקום החמישי.

על פי הדיווח של העיתונאי עמית סגל, הספירה כמעט הסתיימה הערב (רביעי). וממנה עולה כי אלפי קולות נגרעו מגדעון סער ויריב לוין ונוספו לגלנט בפרסום התוצאות בשבוע שעבר. אם התוצאות לא ישתנו, סער – שהתעמת פומבית עם נתניהו בחודש האחרון – יעלה למקום השלישי על חשבונו של גלעד ארדן. מחר צפויה ספירה חוזרת של קולות חברי המרכז, שתכריע את גורל השיבוצים בהמשך הרשימה.

לפי שעה נראה כי יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין נמצא במקום הראשון. אחריו השר ישראל כץ, במקום השלישי ניצב השר לשעבר גדעון סער, והוא מקדים את השרה מירי רגב ואת השר גלעד ארדן.

את העשירייה הראשונה סוגרים השר יריב לוין, ראש העיר ירושלים לשעבר ניר ברקת, השר יואב גלנט, ח"כ אבי דיכטר והשרה גילה גמליאל.

בהמשך הרשימה: השר זאב אלקין, סגנית השר ציפי חוטובלי, השר חיים כץ, השר אופיר אקוניס, ח"כ דודי אמסלם, השר יובל שטייניץ, השר צחי הנגבי, ח"כ יואב קיש, ח"כ אמיר אוחנה, ח"כ דוד ביטן, ח"כ מיקי זוהר וח"כ שרן השכל.

בתוך כך, בית הדין של הליכוד הורה לספור מחדש את כל קולות חברי המרכז שהצביעו על מועמדי המחוזות בשל אי הסדרים בספירת הקלפיות, זאת במקביל לתהליך ההקלדה מחדש של קלפיות המתפקדים. מחר בבוקר תחל הספירה מחדש של יותר מ-3,000 חברי מרכז שהצביעו בפריימריז בשבוע שעבר על מועמדי המחוזות.