צילום: הדס פרוש / פלאש 90

רשימת 'חוסן לישראל' מתגבשת: ראשי רשויות, פעילים חברתיים ואשה חרדית

הזמן להגשת הרשימות הולך ומתקרב ואלו הולכות ומתגבשות וב'חוסן לישראל' מרכיבים רשימה מגוונת, עם ראשי רשויות, פעילים חברתיים, יועצים ואפי' עורכת דין חרדית • במקביל: גנץ נפגש עם עדינה בר שלום, בניסיון למזג לתוך 'חוסן לישראל' את מפלגתה

ביום שלישי הבא יציג יו"ר מפלגת 'חוסן לישראל' בני גנץ, את רשימת מפלגתו לכנסת יחד עם שר הביטחון לשעבר ויו"ר מפלגת תל"ם משה בוגי יעלון, שמפלגתו רצה יחד עם 'חוסן לישראל', כאשר במלך היממה האחרונה פורסמו שבעה שמות נוספים של דמויות מעניינות הצפויות לאייש את רשימת המפלגה, בנוסף לדמויות מעניינות שפורסמו עוד קודם.

המועמדים החדשים שפורסמו היום הם: איתן גינזבורג – ראש עיריית רעננה לשעבר, אלון שוסטר – ראש המועצה האזורית שער הנגב לשעבר, אסף זמיר – סגן ראש עיריית תל אביב ומי שהתמודד בבחירות המוניציפליות האחרונות מול ראש העיר רון חולדאי, אורלי פרומן ועומר ינקלביץ' – פעילה חברתית חרדית מבית שמש שייסדה את קרן "רק התחלנו וצפויה להיות הח"כית החרדית הראשונה בתולדות הכנסת.

שנים נוספים הם חבר הכנסת לשעבר משה מוץ מטלון וגדי יברקן, שישובצו כחברי מפלגת תל"ם של משה בוגי יעלון, זאת בנוסף למזכיר הממשלה לשעבר צבי האוזר והעיתונאי יועז הנדל לשעבר ממערך במשרד ראש הממשלה, שישובצו גם הם ברשימה כנציגי מפלגתו של יעלון.

בנוסף לכל אלו, בשבוע שעבר פרסמו ב'חוסן לישראל' שמות נוספים שצפויים להשתבץ ברשימת המפלגה: ראש מועצת ירוחם לשעבר מיכאל ביטון, העיתונאית מיקי חיימוביץ, מירב כהן ויו"ר ראשות החשמל לשעבר אורית פרקש הכהן.

בנוסף, היום נפגש יו"ר חוסן לישראל' בני גנץ עם יו"ר מפלגת 'אחי ישראלי' עדינה בר שלום והם דנו באפשרות מיזוגה של מפלגתה אל תוך 'חוסן לישראל'. כמו כן דווח כי בין 'חוסן לישראל ליו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן מתנהלים מגעים בדבר צירופו למפלגה..

2 תגובות

מר גנץ . מה זה גן ללדים . אתה לא מתאים יותר מאשר להיות שומר בבסטה של רמאללה .. תפסיק עם ההכפשות ..אתה לא מתאים אפילו להיות פקיד סעד

במה היא חרדית? (החכית הצפוייה). מילא דתית – שומרת מצוות ברמה כזו או אחרת, אבל מה זה 'חרדית'?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן