ר' מרדכי גוטליב במסע מוזיקאלי מרתק לשטעטל הישן, למחוזות הכיסופים הערגה והגעגוע, למוזיקה יהודית אותנטית. 11 שירים טהורים וזכים, שמעובדים היטב לטובת קהל שוחרי המוזיקה היהודית האותנטית • האזינו לתקציר מיוחד מהאלבום הטרי

האלבום יוצא בשעה טובה ומוצלחת, לאחר עבודה מאומצת בשלושת השנים האחרונות וכעת אפשר לברך על אלבום איכותי ומושקע המכיל 11 שירים, יהלומים יקרי ערך, טהורים וזכים, שמעובדים היטב לטובת קהל שוחרי המוזיקה היהודית האותנטית. השירים נקיים מכל שמץ ורבב עכשווי, ויודעי דבר שנחשפו לאלבום, טוענים כי השירים חודרים הישר אל נימי הלב.

באלבום לקחו חלק מיטב המעבדים, ביניהם: יהודה גלילי, יואלי דיקמן, אלי לאופר, מוישי רוט, איצי ברי ואלי קליין, בני לאופר, יחד עם מקהלת "שירה" ועיבודים של המנצח הנודע ר' הרשל בריסק, מקהלת הילדים "אידיש נחת", ואמן הכינור ר' גדי פוגאטש. על המיקסים הופקדו חיים גוטסמן, ואלי לישינסקי.

ר' מרדכי גוטליב נודע בזכות הקליפים היחודיים של השירים שלו, שהושרו וצולמו בצוותא בקומזיץ עם חברים, וכעת עם סיום העבודה על האלבום, הוא עומד בתחילתו של מסע מוזיקאלי מרתק לשטעטל הישן, למחוזות הכיסופים הערגה והגעגוע, למוזיקה יהודית אותנטית. זאבי פריד שהפיק את האלבום מתכנן בימים אלו תוכניות מוזיקליות יחודיות עם ר׳ מרדכי גוטליב, לאור הביקוש שנוצר מאז פרסום הקליפים, וכעת עם הופעת האלבום החדש לקהל הרחב.