בצל הקרב בין הליכוד לבית היהודי, מפנה מפלגת עוצמה יהודית אצבע מאשימה לרב רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ, ומזכירה: "אנחנו הסתפקנו במקומות צנועים אך למעשה גם ח"כ סמוטריץ וגם הרב רפי פרץ אמרו לא לבלוק טכני שעשוי להציל את ארץ ישראל"

ברקע חילופי ההאשמות בין הליכוד לבית היהודי בעקבות הכישלון (הזמני?) במגעים לאיחוד בין מפלגות הימין הקטנות, מפרסמת מפלגת עוצמה יהודית הודעה חריפה בה היא מטילה את האחריות למצב שנוצר על הרב רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ.

"אין טעם לשבת בישיבה של השפלות וביזיונות לאחר כל השבועות האחרונים ניהלנו פגישות לתוך הלילה והסתבר כי אנשי סמוטריץ והרב פרץ הוליכו אותנו שולל ורק מבקשים להראות כאילו יש משא ומתן אך למעשה מבקשים שנציגי עוצמה ישבו ביציע של הכנסת", כך בהודעת המפלגה.

עוד נמסר כי "יש הסכם כחתום בינינו לבין סמוטריץ , אם נצטרך הוא יככב בראש קמפיין הבחירות שלנו ונזכיר לכולם מי חתם ומי פיצץ. למרות שלפי הסקר של אתמול יחסי הכוחות בין המפלגות שווים, אנחנו הסתפקנו במקומות צנועים אך למעשה גם ח"כ סמוטריץ וגם הרב רפי פרץ אמרו לא לבלוק טכני שעשוי להציל את ארץ ישראל. על אנשי האיחוד והבית לדעת שלמחרת הבחירות שום ספין לא יעזור ומי שיהיה אשם בעליית ממשלת שמאל לא יוכל לנסות להפיל את התיק על מי שהתפשר וביקש כמעט בכל מחיר להצטרף לאחדות".