צילום: פלאש 90

בנט: "אסור שיתפוצצו פה אוטובוסים בגלל כתב החשדות"

השר נפתלי בנט ממשיך לגבות את ראש הממשלה ומבהיר כי, "אנחנו נמליץ לנשיא על נתניהו להקמת הממשלה. אני רואה בדאגה רבה את גידול גוש השמאל. צריך לחשוב קודם כל על טובת המדינה. אם אנשים יצביעו לפיד וגנץ - המדינה תיענש"

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

 • עיסקה עם גדולי הדור! הזדמנות של פעם בשנה

  תוכן מקודם

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

 • ראש ישיבת פורת יוסף בבקשה יוצאת דופן: הצילו תלמיד שלי!

  תוכן מקודם

שר החינוך ויו"ר מפלגת הימין החדש נפתלי בנט, הבהיר הבוקר (ראשון) כי למרות כתב החשדות של היועמ"ש אביחי מנדלבליט, ימליץ על בנימין נתניהו לראשות הממשלה לאחר הבחירות. בראיונות לכאן ב' וגל"צ, ציין בנט: "אנחנו נמליץ לנשיא על נתניהו להקמת הממשלה. אני רואה בדאגה רבה את גידול גוש השמאל. אני קורא לבוחרים לא לעזוב את גוש הימין. בסוף הבחירות זה או ימין או פלסטין. אסור שיתפוצצו פה אוטובוסים בגלל כתב החשדות".

בנט התייחס לניסיונות של נתניהו להכפיש את משפחתו, אך אמר כי למרות זאת אסור להפיל את שלטון הימין. "בכל מה שקשור לקמפיין שלו נגד אבא שלי ואשתי אמרתי בצורה הכי ברורה לא להתעסק עם משפחתי, אבל אני שם את טובת המדינה קודם". עוד הוסיף: "צריך לחשוב קודם כל על טובת המדינה. אם אנשים יצביעו לפיד וגנץ – המדינה תיענש".

 

החלטת היועמ"ש: בימין מגבים, בשמאל דורשים התפטרות

 

בנוסף, בראיון ל'קול חי' התייחס בנט לאג'נדה החדשה של מפלגתו ותקף את הרבנות הראשית: "אנחנו עם 'צהר'. יש רבנים שרוצים לגייר בצורה יותר רחבה ומונעים מהם. גם מערכת הכשרות הפכה למכונת כסף וצהר רוצה לעשות את זה בצורה שונה. המטרה שלנו שכל שירותי הדת יהיו ברוח טובה".

שרת התקשורת איילת שקד אמרה אמש ב'החדשות' כי היא מתנגדת למתקפה על היועץ המשפטי לממשלה ועל פרקליטת מיסוי וכלכלה ליאת בן ארי וציינה כי הם מקצועיים ואינם מוטים פוליטית. "ההחלטה של היועמ”ש היא לא סופית”, אמרה. “את זה נדע בעוד כמה חודשים. בגלל שהציבור מבולבל לגבי ההיתכנות של הגשת כתב אישום נגד נתניהו, הימין מאבד מכוחו. מצביעי ימין שעוברים לגוש השמאל, בגלל כתב החשדות”.

2 תגובות

בית של גויים

מערכת המשפט הפכה למכונת כסף וצריך להפריטה

Comments are closed.