חה"כ ינון אזולאי מש"ס משווה את האנטישמיות בעולם למפלגות השמאל: "האנטישמיות אומנם בחו"ל מרימה ראש אולם אצלנו בתוך מדינת ישראל היא חיה ובועטת - עומדים עלינו מתוכנו מפלגת 'כחול לבן' לקעקע כל דבר שיש בו קדושה ויהדות"

חה"כ ינון אזולאי מש"ס השווה הבוקר בראיון ל'קול חי' את האנטישמיות בעולם למפלגות השמאל: "האנטישמיות אומנם בחו"ל מרימה ראש אולם אצלנו בתוך מדינת ישראל היא חיה ובועטת – עומדים עלינו מתוכנו מפלגת 'כחול לבן' לקעקע כל דבר שיש בו קדושה ויהדות". עוד הוסיף: "מפלגת השמד 'לפיד-גנץ', רוצים לקעקע את היהדות ואת מסורת ישראל. אם גנץ עשה טעות פוליטית בחיבור עם לפיד, זה אומר שלפיד ישלוט עליו ומשתמש בו וזו הסכנה הגדולה.

אזולאי הזכיר כי, "אנחנו לא שוכחים את גזירותיו של לפיד שבקדנציה הזאת עמלנו לבטל את אותן גזירות. לפיד של אז זה לפיד של היום. נתניהו תמיד היה קרוב למסורת ישראל וגם הוא מבין שהוא צריך את ש"ס לצידו ומי שחשובה לו היהדות והערכים נותן את קולו לתנועת ש"ס שתומכת בבנימין נתניהו לראשות הממשלה".

על דבריו של אביגדור ליברמן ב'שבתרבות': "השבת תובעת את עלבונה מאביגדור ליברמן שמעודד חילולי שבת ופגיעה בקודשי ישראל. אני מאחל לו שלא יעבור את אחוז החסימה וניפטר מנוכחותו במערכת הפוליטית".

על דבריו של בנט כנגד הרבנות הראשית': "אני אשמח להכיר לבנט את רבני 'בנועם' שעובדים יחד עם הרבנות הראשית ומסבירים פנים לכולם – המשרד לשירותי דת קיבל ציון 95 בשביעות רצון שנתיים ברציפות. רבני צוהר בכלל לא משתווים לזה".