ראש הממשלה בתרוך לחברי הליכוד: "לפיד וגנץ מנסים להסתיר ולעשות הסוואה כאילו הם לא שמאל. היום אנחנו שומעים שלפיד וגנץ אומרים שהם לא ישבו איתנו אלא ישבו עם טיבי". על כתב החשדות: "ההר הוליד עכבר והעכבר הזה תכף יברח"

בהמשך לשיחות התדרוך שמקיים ראש הממשלה בנימין נתניהו, עם חברי הליכוד, נפגש הבוקר יו"ר הליכוד עם קבוצה נוספת של חברי המפלגה ותדרך אותם לקראת המשך קמפיין המפלגה. "בסוף בבחירות האלה הבחירה היא בין ממשלת שמאל חלשה בראשות לפיד וגנץ לבין ממשלת ימין חזקה של הליכוד בהנהגתי", אמר נתניהו והוסיף, "התקשורת תעשה הכל כדי שהשמאל ינצח. חיכו ליועץ. ההר הוליד עכבר והעכבר הזה תכף יברח".

לדבריו, "לפיד וגנץ מנסים להסתיר ולעשות הסוואה כאילו הם לא שמאל. התקשורת מנסה להסתיר כל מיני דברים על גנץ. לא לא מה שאתם חושבים. הם מסתירים את העובדה ששנה אחרי צוק איתן, גנץ השתתף בטקס זיכרון לאלף מחבלי החמאס שנהרגו בצוק איתן. תראו מה התקשורת מסתירה על גנץ. זה שמאל".

"גנץ אומר שהוא סיכן את חיילי גולני כדי לא לפגוע בפלסטינים, זה שמאל. והיום אנחנו שומעים שלפיד וגנץ אומרים שהם לא ישבו איתנו אלא ישבו עם טיבי. מיכאל ביטון אמר את זה הבוקר. ישבו עם טיבי בממשלה. כל האסטרטגיה שלהם מתבססת על זה שלפיד וגנץ הם לא שמאל. אם נבהיר את האמת הזאת לציבור, הליכוד יוכל להדביק את הפער ולנצח".

 

אחרי החלטת היועמ"ש: קמפיין הליכוד עולה שלב, נתניהו מצרף את בכירי הליכוד

 

מדובר בפגישה שנייה שנתניהו מקיים עם בכירים בליכוד מאז החלטת היועץ המשפטי לממשלה במטרה לתדרך את השרים וחברי הכנסת ממפלגתו במסרי ההסברה והקמפיין, ולשלוח אותם לאולפני הטלוויזיה והרדיו. בין היתר, לפגישה זומנו יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, השרים מירי רגב ויריב לוין, סגנית השר ציפי חוטובלי וח"כים נוספים.

השרה מירי רגב אמרה לאחר התדרוך כי, "גנץ ולפיד הולכים לשבת עם טיבי בממשלה. אחרי כל מה שעשו לנו בסוף השבוע אנחנו נצליח בבחירות כי הציבור מבין שראש הממשלה היחידי שיש לו ניסיון הוא נתניהו. אין סיכוי שנשב עם גנץ באותה ממשלה".

השר אופיר אקוניס אמר בפתח ישיבת הממשלה: "זה כבר ברור כשמש, הבחירות האלו הן בין ביבי וטיבי. הסקרים הראו שגוש השמאל משיג 61 מנדטים זה רק באמצעות המפלגות הערביות. כחול לבן משקרים ועושים הונאה לציבור. כל מי שמכיר יודע שאין להם אפשרות להרכיב ממשלה בלי הסיעות הערביות".