בעקבות התופעה שקונה לדאבון לב אחיזה בשולי המחנה, במסגרתה יהודים חרדים מהרהרים בקול על האפשרות להצביע למפלגת השלטון בבחירות מתוך הזדהות עם נתניהו, מציג הח"כ האגודאי 7 נימוקים מהדהדים מדוע יש להימנע מכך

בעקבות התופעה שקונה לדאבון לב אחיזה בשולי המחנה, במסגרתה יהודים חרדים מהרהרים בקול על האפשרות להצביע למפלגת השלטון בבחירות מתוך הזדהות עם נתניהו, מציג הח"כ האגודאי 7 נימוקים מהדהדים מדוע יש להימנע מכך.

חשוב להדגיש, הדברים אינם מופנים כלפי רוב מנינו ובניינו של הציבור החרדי, שנאמן להוראת רבותיו באופן מוחלט ללא פניות, שאלות או תהיות, כי אם לאותם אלו שבשם נימוקים "עניינים" כביכול, שוקלים לנטוש את ספינת המפלגות החרדיות דווקא בשעה גורלית זו. אייכלר, בעקבות כך, משיב להם בשפתם. להלן הדברים

א. הליכוד הוא מפלגה חילונית מימי ז'בוטינסקי שהיה אויב החרדים והציע לשלול את זכות הבחירה מבעלי זקנים ופיאות. אומנם אחריו הגיע מנחם בגין ועד היום יש בליכוד שותפים הגונים. אך עדיין ישנם נציגים ריאליים בליכוד שמתאימים ליש עתיד.

ב. גדולי המסיתים נגד החרדים בבית שמש, ובשאר ערי הארץ, וכן מחוקקי התועבה נבחרו לרשימת הליכוד. כל חרדי שמצביע לליכוד יכניס אותם לכנסת נגדנו.

ג. ראשי הערים האיומים ביותר כמו ראש עירית טבריה וראש המרכז לשלטון מקומי, גם הם ליכודניקים. ראשי ערים שפועלים עם הרפורמים נגד החרדים – גם הם ליכודניקים.

ד. הליכוד לא הכניס אף נציג חרדי במקום ריאלי, כי הוא יודע שמי ששייך לשבט החרדי לא יצביע ליכוד.

ה. רוב הגזירות נגד קצבאות ילדים ונגד תעסוקה לחרדים חסרי תארים אקדמאים במיגזר הציבורי, נעשו על ידי הליכוד.

ו. אנחנו שותפים במאבק נגד העריצות המשפטית והעוול שבהפיכה השלטונית נגד נתניהו. אבל זה לא מצדיק שמצביע חרדי יבגוד בהוריו באחיו ובילדיו הנאנקים תחת גזירות השלטון החילוני, ויצא להצביע למפלגה חילונית. זאת גם אם הליכוד גרוע פחות ממפלגות השמאל האנטי דתי.

ז. רק נציג חרדי עם כוח פוליטי חזק יכול לייצג את צרכי הציבור החרדי. אף אחד לא יעשה זאת עבורנו. יהודי חרדי מצביע רק למפלגה חרדית כי זה הבית שלו, גם אם הוא בית ישן ולא נוצץ.