זירת הפיגוע. צילום: דובר צה"ל

פיגוע הדריסה בכפר נעמה: הקצין שנפצע קשה העיד לטובת אלאור אזריה

בשעה האחרונה הותר לפרסום כי קצין צה"ל שנפצע לפנות בוקר קשה בפיגוע הירי שארע בסמוך לדולב, הוא ישראל מאיר אליצור, תושב כוכב השחר, נשוי ואב לשניים • אליצור העיד לטובתו של אלאור אזריה במהלך המשפט בו עמד לדין בגין הריגת המחבל בחברון

הותר לפרסום כי קצין צה"ל שנפצע בפיגוע הדריסה שארע לפנות בוקר היום בסמוך לדולב, הוא סר"ן ישראל מאיר אליצור, תושב כוכב השחר, נשוי ואב לשניים.

על פי הפרסום ב'חדשות 0404', אליצור העיד לטובתו של אלאור אזריה במהלך המשפט בו עמד לדין בגין הריגת המחבל בחברון.

כזכור, בשעה 03:40 לפנות בוקר נפגעו חייל וקצין צה"ל בצומת הפרסה באזור טלמון דולב, כתוצאה מדריסה מכוונת של מכונית בה נסעו שלושה מחבלים. כוח צה"ל שהיה במקום פתח לעבר המחבלים באש וחיסל שניים מהם, כאר המחבל השלישי נפצע.

חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל העניקו לחיילים טיפול רפואי ופינו אותם לבית חולים שיבא בתל השומר, כשמצבו של אחד מהם קשה ושל השני קל. אליצור שנפצע קשה נותח בבית החולים תל השומר ואילו לוחם המג"ב שנפצע באורח קל  שוחרר כבר בשעות הבוקר לביתו.

הלוחמים יצאו מפעילות בכפר הפלסטיני נעמה, מדרום לצומת הדואר ומתחקור ראשוני של צה"ל עולה כי כוח של צה"ל ליווה כוח אחר שנתקע ביציאה מהפעילות בכפר בשל תקלה ברכב, שאילצה אותם לעצור בצד הדרך ולטפל בבעיה. המחבלים שהגיעו למקום עם רכבם, זיהו את החיילים ופגעו בחלקם. הלוחמים, השיבו באש אל עברם וחיסלו שניים מהם.

מוקדם יותר הלילה הושלכו בקבוקי תבערה לעבר מעבר הסמוך לציר 443 וברכב בו ביצעו המחבלים את הפיגוע נמצאו בקבוקי תבערה נוספים, שככל הנראה נשארו מתקרית זו.

&nbsp

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *