נתניהו בהשקת קמפיין הליכוד בכפר המכביה: "אנחנו בעיצומה של מערכת בחירות קשה ולא הוגנת, לא הופעל לחץ כזה על שום ראש ממשלה - לפיד וגנץ היו קורסים תוך רבע שעה. אצלי זה לא קרה, וכשאני רה"מ זה לא יקרה. אוי לנו אם שני אלה יהיו ראשי ממשלה"

ראש הממשלה נתניהו נשא הערב נאום בהשקת הקמפיין של מפלגת הליכוד בכפר המכבייה: ״יש כאן התגייסות שלא הייתה כמוה של השמאל והתקשורת. הם יודעים שמול ההישגים הכבירים שלנו, הם לא יכולים לנצח אותנו במשחק הוגן. אז הם משחקים משחק בלתי הוגן".

"ראשית, הם מנסים להוציא אותי מהמגרש, כדי שהליכוד והימין יפלו מהשלטון. אבל זה לא ילך להם. ראיתם לבד: לא היה שום דבר חדש בהאשמות הסרק נגדי. עוד לפני שהצגתי את האמת מגדל הקלפים החל לקרוס, וכשתהיה לי ההזדמנות להציג את העובדות הוא יקרוס כליל".

נתניהו הוסיף: "בינתיים יש סכנה אמיתית שכמה מתומכינו יישארו בבית או לא יצביעו לליכוד. מי שמצביע ללפיד וגנץ, צריך לדעת שהוא מעלה את השמאל לשלטון. אסור לתת לזה לקרות. כי רק ליכוד גדול ינצח את השמאל״.

"אחת לארבע שנים יש לכם הזדמנות לתת תשובה מוחצת לפרשנים, לכתבים, לשדרני התעמולה של השמאל: אתם יכולים להגיד להם דבר פשוט: זה לא יעזור לכם. אתם לא תחליטו! אנחנו נחליט. העם יחליט. כי העם הוא הריבון. לא התקשורת".

"אם לפיד וגנץ יצליחו לטשטש את ההבדל בינינו לבינם, השמאל יעלה לשלטון ויחזיר אותנו אחורה, כפי שקרה בפעמים הקודמות שהמליכו גנרלים מהשמאל. ואתם זוכרים מה קיבלנו? קיבלנו את אוסלו ואת האינתיפאדה, אוטובוסים מתפוצצים ואלפי הרוגים. אסור לחזור על הטעות המסוכנת הזאת".

בסיום דבריו אמר נתניהו: "ידידיי, יש רגעים שהאמת מבליחה במלוא עוצמתה. שנה אחרי "צוק איתן", בני גנץ השתתף בטקס לזכר קורבנות המבצע – ישראלים ופלסטינים. אתם יודעים מי כלול בקורבנות הפלסטינים? אלף מחבלים של החמאס. אני לא הייתי מעלה בדעתי ללכת לטקס הזה. אבל בני גנץ ישב שם בשורה הראשונה".