צילום: פלאש 90

גפני: "חברנו לנתניהו בהוראת גדולי התורה, אני מאמין שהוא ייבחר" • האזינו

יו"ר דגל התורה על מערכת הבחירות: "יש מטולטלת שהשלטון יכול לעבור בין אלה שהם מסורתיים ואנחנו מסתדרים איתם לבין אלה שאנטי דתיים ורוצים לקעקע כל דבר שביהדות". עוד הזהיר מבחירת גנץ ולפיד: "זה אומר שתלמידי ישיבות לא יכולים ללמוד"

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני התראיין הערב לקו מידע פנימי של דגל התורה והתייחס למערכת הבחירות: "צריך לעבוד בכל הכוח על כל אחד ועל כל קבוצה שנמצאת בחברה הישראלית, לא רק הציבור החרדי, גם הציבור שאיננו חרדי, אפילו אם איננו דתי. צריך להגיע לכולם ולהביא בפניהם את מה שעשינו בקדנציה האחרונה".

לדבריו, "אני לא זוכר מערכת בחירות כזאת, תמיד הבחירות הן גורליות, הרבה גופי תורה תלויים בזה, הסכנות הם גדולות, זה היה גם בקדנציה הקודמת. אבל מצב כזה כמו היום, שבו ראש הממשלה נמצא במצב שבו הוא נמצא, גם מבחינת הבעיות האישיות שלו וגם מבחינת החקירות. ומצד שני יש את יאיר לפיד שחבר לגנץ והפך להיות המפלגה הגדולה שעד היום הליכוד הייתה המפלגה הגדולה, הוא הפך להיות המפלגה הגדולה".

"אנחנו נמצאים בימים כאלה שיש מטולטלת כזאת שהשלטון עובר בין אלה שהם מסורתיים ואנחנו פחות או יותר מסתדרים איתם לבין אלה שהם אנטי דתיים ורוצים לקעקע כל דבר שביהדות, אנחנו נמצאים במצב של ממש בין זה לזה, מה שהיה לא בפעמים הקודמות. אנחנו חברנו לנתניהו כבר לפני הרבה שנים בהוראת גדולי התורה ואנחנו הולכים איתו, הסכנה היא גדולה שהוא לא ייבחר, מה שאני מאמין שבסופו של דבר ועם עבודה רצינית אנחנו נחזק את כוחנו והוא ייבחר".

גפני הוסיף להמריץ את הפעילים בראיון לקו 'דגלנו' 1700720400 ואמר כי, "לפעמים בדיוק המנדט הזה יכול להיות המשמעותי ביותר, הפירוש שזה או שטוב או שחס וחלילה להפך. להפך זה אומר שתלמידי ישיבות לא יכולים ללמוד, שהחינוך החרדי נמצא במצב בלתי אפשרי שרוצים להתערב לו ולפגוע בתקציבים, אותו דבר עם גיור שיכול להיות חס וחלילה בידי הרפורמיים".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *