מידי תקופה מדינת ישראל מתפארת על עוד אקזיט ישראלי, חברה פלוני נמכרה תמורת ככה וככה מיליארד! וכל השרים יוצאים בהודעות ברכה חגיגיות. הינה, יש לכם כאן מול העיניים הסארטאפ הכי יהודי שיש, הרוח היהודית. יאיר לפיד - הנה הכסף"

התרמת ההמונים באמצעות שיטת המצינג הפופולרית הרימה את מושגי החסד לגבהים חדשים ונעלים, והיא גם שיחת היום כעת עם היעד השאפתני של ממלכת גור – מאה מיליון ₪ וזה בלי להשתמש עם האינטרנט.

חוץ מכמויות זכויות בלתי נדלות של החזקת אמפריית תורה, שותפות במפעלי חסד עצומים, וקידוש השם על התנזרות מאינטרנט, יש בכל התרמות המצינג זווית אקטואלית הסברתית מעניינת כתשובה להסתה החילונית כביכול החרדים אינם תורמים לכלכלה.

לפי דברי ראשי חברת צ'רידי המפעילה את מערכת ההתרמות הזו, כבר עברו דרכה לבד מאז נוסדה מעל חצי מיליארד דולר!!!

הרי רובו של הכסף הזה הולך למוסדות בארץ דהיינו לכלכלה הישראלית, זה משכורות לשכירים, לספקים, ליצרנים, בכל ענפי התעשייה ממזון עד בנייה וכו' חלק בלתי נפרד מהמשק הישראלי כולו, וכמובן המיסוי והמע"מ שזורמים בעקבותיו לקופת המדינה.

מידי תקופה מדינת ישראל מתפארת על עוד אקזיט ישראלי, חברה פלוני נמכרה תמורת ככה וככה מיליארד! וכל השרים יוצאים בהודעות ברכה חגיגיות.

הינה, יש לכם כאן מול העיניים הסארטאפ הכי יהודי שיש, הרוח היהודית.

זה שווה מיליארדים על גבי מיליארדים, בלתי אפשרי בכלל לחשבן אותו במספרים, מאה מיליון ₪ ב-36 שעות זה כסף קטן לעומת מה שזה הביא במשך השנים, כי זה לא התחיל במצינג ולא יסתיים איתו, זה עובד כבר אלפי שנה ויעבוד עד ביאת המשיח.

אז בבקשה מדינאים ופוליטיקאים יקרים צאו בהודעות חגיגיות בטפיחות על השכם, ובעיקר תוקירו את לומדי התורה ואנשי החסד העושים ומשמרים את הרוח היהודית הכה מיוחדת מה שמחזיק את העם היהודי בכל הגלויות.

זה אמנם משום מה לא נקלט על צגי המחשב שלכם שמה במשרד באוצר, אין תוכנת מחשב או נוסחה כלכלית היודע לשקלל את זה לגראפים אסטתיים עם חץ עולה ויורד, אבל העובדות מדברות בעד עצמם, עולם התורה והחסד החרדי מכניס ויכניס המון המון כסף למדינה.

אז פוליטקאים ואנשי תקשורת יקרים אם ממש קשה לכם לפרגן או לשבח, המינימום ההגון שאפשר לדרוש אפילו ממר לפיד ודומיו: לפחות על תפריעו! איפה הכסף? הינה הכסף!