צילום: פלאש 90

בעקבות הירידה בסקרים: יאיר לפיד מונה למנהל הקמפיין בכחול לבן

בישיבת חירום לילית שהתקיימה שלשום ונמשכה עד השעות הקטנות של הלילה הוחלט כי יאיר לפיד יו"ר יש עתיד הוא ינהל מעתה את הקמפיין ולא אנשי גנץ. בנוסף, בכחול לבן מבינים כי שיבוצו של אבי ניסנקורן בצמרת הרשימה מהווה נטל וירידה בסקרים

צרות בקמפיין: במפלגת כחול לבן מתחילים להבין כי אבי ניסנקורן כנראה לא הבעיה היחידה של כחול לבן ובניסיון לבלום את הירידה בסקרים יש גם שינויים במטה המפלגה.

בישיבת מטה הבינו כי הירידה בסקרים הוא משהו בהחלט שצריכים לשים לב אליו ולתת לו חשיבות עליונה, הערב פורסם בחדשות 12 כי בישיבת חירום לילית שהתקיימה שלשום ונמשכה עד השעות הקטנות של הלילה הוחלט כי יאיר לפיד יו"ר יש עתיד הוא ינהל מעתה את הקמפיין ולא אנשי כחול לבן.

צריך לזכור שחלק מהסקרים נכונים אבל בחלק הם יורדים מסיבת טכנית כיוון שיש יותר מפלגות בסקרים שעוברות את אחוז החסימה ולכן ישנה ירידה מסוימת של שתי המפלגות הגדולות. אך ברור שבכחול לבן יש חריקות וזה נובע בעיקר מסיבה פשוטה, אמנם כחול לבן זה פתק אבל יש שם כמה מפלגות ורשימות שהתאחדו ובעקבות כך כפל תפקידים של כמה דברים מה שגרם לחריקות צורמות במהלך הקמפיין עד עכשיו.

ולכן ההחלטה שהתקבלה בישיבה שהתקיימה שלשום ונמשכה עד 3 בבוקר בהשתתפות הרביעייה היא שמעכשיו מי שמקבל את ההחלטות בקמפיין הוא יאיר לפיד. הוא הרבה יותר מבין בזה משלושת האחרים והרבה יותר מנוסה. המשמעות אומרת גם שהצוות המקצועי של יש עתיד יזוז קדימה ושל חוסן לישראל קצת אחורה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *