ראש הממשלה נועד עם גדעון סער ושוחחו על ענייני קמפיין ולא עסקו בעימות ביניהם שהתרחש לפני מספר שבועות • וגם: עוד סימן להתחממות היחסים הוא ראיון שהעניק סער ל"ליכוד TV" שקודם על ידי נתניהו ברשתות החברתיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו והמועמד ברשימת הליכוד גדעון סער נפגשו לראשונה אתמול (שלישי) לפגישה בארבע עיניים כחלק מהפיוס ביניהם, כך דווח ב'כאן חדשות'. נתניהו וסער שוחחו על ענייני קמפיין הליכוד ולא עסקו בעימות ביניהם שהתרחש לפני מספר שבועות. כזכור, נתניהו האשים את סער בניסיון פוטש וניסה לפגוע בהתמודדות סער בפריימריז.

עוד סימן להתחממות היחסים הוא הראיון שהעניק סער אמש ל"ליכוד TV". כזכור, בשידור הבכורה של הליכוד טי וי האשים נתניהו את סער בתכנון פוטש נגדו. הערוץ מנוהל בפועל על ידי נתניהו ואף מקודם ברשתות החברתיות שברשותו וגם הרעיון עם סער זכה לקידום בדף בפייסבוק האישי של יריבו עד לאחרונה.

בראיון תקף סער את לפיד וגנץ, "שמע, אזרחי ישראל לא יקבלו את זה. וזה מה שאנחנו צריכים לחדד להם, מביאים לכם עסקת חבילה, מציעים לכם שני ראשי ממשלה במבצבע, גם גנץ וגם לפיד, אין דבר כזה בעולם המערבי הדמוקרטי, זה גם היה מגוכך עם בוז'י ולבני. רק מי שלא בטוח ביכולת שלו לבנות תמיכה ציבורית רחבה סביב המנהיגות שלו, מחלק את הקדנציה לפרוסות, חצי לי וחצי לך, סידור עבודה".

עוד הוסיף סער ושיבח את נתניהו, "יש לנו ראש ממשלה עם כישורים מצויינים, עם ניסיון גדול מאוד, עם קשרים חובקי עולם. אני חושב שזה מה שצריך להציג לציבור, בואו תשוו. מי שאנחנו מציגים כמועמד לראש הממשלה נתניהו, מול הצמד הזה וגם הנבחרת שלנו".