ראשי הרשויות באזור המרכז מקבלים בשעה זו עדכונים ביטחוניים מפיקוד העורף והנחיות למקרה של הסלמה בהמשך הלילה. בתוך כך, משרד החינוך הודיע כי הלימודים יתקיימו כרגיל. חלק מהרשויות החליטו לפתוח מקלטים, לעומת אחרות שבחרו לשמור על שגרה

על רקע שיגור שני הרקטות לעבר גוש דן, ראשי הרשויות באזור מקבלים בשעה זו עדכונים ביטחוניים מפיקוד העורף והנחיות למקרה של הסלמה בהמשך הלילה. בתוך כך, שר החינוך נפתלי בנט הוגיע כי הלימודים יתקיימו כרגיל. חלק מהרשויות החליטו לפתוח מקלטים, לעומת אחרות שבחרו לשמור על שגרה.

מעיריית נמסר בהודעה מיוחדת לתושבים כי "הנהלת העירייה וגורמי החירום והביטחון עומדים בקשר עם פיקוד העורף נכון לעכשיו אין שינוי". עוד הוסיפו כי, "ניתן להתעדכן בחיוג ל-106 ובאמצעי התקשורת. נמשיך ונעדכן ככל שיהיה צורך". בעיריית בני ברק הדגישו כי, "כרגע אין הוראה על פתיחת מקלטים".

ראש עיריית תל-אביב-יפו, רון חולדאי, הנחה את העירייה לפתוח את כל המקלטים והחמ"ל העירוני וזאת נוכח היירוטים מעל גוש דן. יש לציין שנכון לעכשיו כל האירועים מתקיימים כסדרם. מהעירייה נמסר כי, "יש להישמע להנחיות פיקוד העורף. הודעות לציבור יעברו דרך אתר האינטרנט העירוני, דף הפייסבוק של העירייה ומוקד 106".

מעיריית רמת גן נמסר כי,ראש העיר כרמל שאמה הכהן וגורמי הבטחון בעירייה עומדים בקשר עם כוחות הבטחון ופיקוד העורף. בהודעה לתושבים נכתב כי, "נעדכן במידה ויהיה שינוי בהוראות. נכון לעכשיו אין שינוי. יש לעקוב אחר אמצעי התקשורת".

עיריית גבעתיים מסרה לתושבים כי, "הנהלת העיר וכוחות הבטחון בגבעתיים עומדים בקשר עם כוחות הביטחון ופיקוד העורף. נכון לרגע זה אין שינוי בהיערכות, אך ככל שתישמע אזעקה נוספת יש לגשת למרחב המוגן".

ראש העיר פתח תקווה עו״ד רמי גרינברג פרסם הודעת לתושבים ואמר כי,"כיו"ר ועדת החירום וכראש עיר אני מטפל יחד עם הגורמים המקצועיים בנושא ונעדכן בהמשך ככל שיידרש. כרגע אין הנחיות מיוחדות. פתח תקווה מוגדרת במסגרת פיקוד העורף כאזור ירקון 168". עוד הוסיף כי, "עם ישראל חזק. פתח תקווה חזקה. את המנגינה שלנו אי אפשר להפסיק".

רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון אמר כי, "לאחר שיחה עם פיקוד העורף הנחיתי את החברה לביטחון ואת סגל החירום בעירייה להגביר מוכנות לפעולה ככל שנדרש. ניידות החברה לביטחון ומפקחיה ערוכים לכל דרישה לפעילות חירום. אנו פותחים מקלטים כאמצעי זהירות ומוכנות בלבד, סגל חירום מוכנס לכוננות לקדם התפתחויות. המוקד העירוני 106 יתוגבר ואני מבקש מכל תושב שזקוק לסיוע להתקשר".