בני גנץ יו"ר מפלגת כחול לבן כינס הבוקר את ראשי מפלגתו לישיבה מיוחדת בעקבות הזעם על הפרסום אמש בתקשורת כי הפלאפון שהיה ברשותו נפרץ על ידי האיראנים וכי לא עדכן אותם על כך • סמוך לשבת יקיים מסיבת עיתונאים בקיבוץ ניר עם

בכירים במפלגת 'כחול לבן' זועמים על פרשת הפריצה לטלפון הנייד של בני גנץ שנחשפה אמש בחדשות 12.

שותפיו למפלגה של הרמטכ"ל לשעבר זעמו על כך שגילו את הפריצה למכשירו הסלולרי של יו"ר המפלגה מהדיווח בתקשורת, ולא עודכנו על כך מראש. בעקבות כך, כינס גנץ את שלושת חבריו להנהגת המפלגה – הרמטכ"לים לשעבר משה יעלון, גבי אשכנזי ויו"ר "יש עתיד", יאיר לפיד – לדיון מיוחד.

אמש דווח כי שני בכירים בשב"כ פנו לפני חמישה שבועות למועמד לראשות הממשלה בני גנץ והודיעו לו שאחד מהמכשירים הסלולרים שברשותו נפרץ על ידי מערך סייבר איראני. הם אמרו לו שתכולתו, כולל פרטיו האישיים ותכתובות נמצא עכשיו בידיים העוינות ביותר. הפגישה בין בכירי השב"כ לגנץ התקיימה בתחילת קמפיין הבחירות הנוכחי.

הפגישה בין השב"כ לגנץ התקיימה בשבועות האחרונים, במהלך הימים הסוערים של תחילת דרכו הפוליטית, ובה הוזהר גנץ כי עליו לצאת מנקודת הנחה שכל פריט רגיש על הטלפון עשוי לשמש נגדו בעתיד אם ישמש בתפקיד ממלכתי בכיר, והשאירו בידיו את הדרך כיצד לפעול.

בעקבות כך גנץ ביטל סיור בארים שתוכנן לאמש ובמפלגת ׳כחול לבן׳ מסרו "לא מגיבים לסוגיות הנוגעות לביטחון המדינה, רק רוצים לציין שהאירוע המדובר אירע 4 שנים לאחר סיום תפקידו של גנץ כרמטכ״ל". המשמעות היא שב׳כחול לבן׳ אישרו את הפרסום".