צילום: דוברות ש"ס

השר אריה דרעי על יאיר לפיד ורון קובי: "טרולים"

יו"ר ש"ס בכנס בחירות בטבריה: "למדתי השבוע על מושג חדש שנקרא "טרול". זה כינוי לאדם המפיק הנאה מפעולות שלהוב ברשת, כגון פרסום תגובות סרק, פיצוץ דיונים ענייניים, והשחתת תוכן. יש טרול בטבריה וטרול של המדינה. בג"ץ היה צריך לפסול אותו"

יו"ר ש"ס, אריה דרעי, נאם הערב (שני) בכנס בחירות בטבריה ותקף בחריפות את פסיקת בג"ץ בענין מיכאל בן ארי.

"כולנו שמענו אתמול על החלטת בג"צ לפסול מועמדים לכנסת בשל התבטאויות גזעניות והסתה.
אני רוצה להקריא לכם כמה משפטים קשים ותשפטו בעצמכם:

• "הם מנציחים תרבות של עוני"
• "הגיע הזמן להפסיק לפרנס אתכם"
• "צאו לנו מהבית"
• "הם מקבלים כסף מתחת לשולחן"
• "שודדי הקופה הציבורית"
• "גמרנו להיות פראיירים שלכם"

את המשפטים האלו לא אמר מיכאל בן ארי על הציבור הערבי, את המשפטים האלו אמר יאיר לפיד על הציבור הדתי והחרדי! במדינה מתוקנת אם בגץ פוסל את בן ארי הוא היה צריך לפסול את לפיד על הפצה של גזענות ושנאה נגד ציבור גדול במדינת בישראל".

השר דרעי ציין "למדתי השבוע על מושג חדש שנקרא "טרול": אני אקריא לכם מהויקיפדיה מה זה טרול: טרול זה כינוי לאדם המפיק הנאה מפעולות שלהוב ברשת, כגון פרסום תגובות סרק, פיצוץ דיונים ענייניים, והשחתת תוכן. אבל חוץ מהטרול של טבריה, יש את הטרול של המדינה והוא מסוכן יותר. יאיר לפיד שעשה קריירה מהסתה בתקשורת ומכתיבת פוסטים בפייסבוק מבקש היום להיות ראש ממשלה בישראל.

לא בנה ולא נטע, ומאז כניסתו לזירה הציבורית הוא רק הורס ומחריב. פגע בעניים, בחלשים, בקשישים, במשפחות ברוכות הילדים, קיצץ באכזריות בתקציבים החברתיים וניסה לפגוע בכל מה שקשור ליהדות ולמסורת.
מול "הטרול של המדינה" יש רק תשובה אחת – ש"ס חזקה שתעצור את לפיד ותשמור על כל מה שיקר וחשוב לנו".

עוד הוסיף דרעי: "לא במקרה יאיר לפיד מפחד לבוא לעימות מולי. הזמנתי אותו ואפילו הצעתי לו שיבחר את המקום ואת המנחה, אבל הוא מפחד. כי הוא יודע שאנחנו לא ניתן לו להוליך שלל את הציבור ולהרוס את המדינה היהודית ואת הערבות ההדדית כלפי החלשים.
אנחנו תומכים בנימין נתניהו לראשות הממשלה ונמליץ רק עליו לנשיא המדינה, אבל עדיין קיימת סכנה גדולה מאוד שהטרול של המדינה יאיר לפיד יעמוד בראש מפלגה של 30 מנדטים ויכפה על נתניהו רוטציה או ממשלת אחדות".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *