על פי דיווח של אתר בסעודיה, איראן ביצעה פריצה לטלפונים הניידים של רעיית רה"מ שרה נתניהו ובנו יאיר. על פי הדיווח, המטרה היא לצוטט לראש הממשלה ולנעשה בחדרי חדרים. לשכת רה"מ: "לא היו דברים מעולם". השב"כ: "לא טיפלנו באירוע כזה‎"

האם איראן צותתה לראש הממשלה בנימין נתניהו באמצעות בנו ורעייתו? המהדורה בערבית של ה"אידנפנדט" פרסם היום (שלישי) שבעקבות החשיפה אודות החדירה האיראנית לטלפון הנייד של הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ, המועמד לראשות הממשלה, התברר כי האיראנים פרצו גם למכשירים הניידים של שרה נתניהו רעיית ראש הממשלה וכן לזה של בנו יאיר.

לפי המקור שהעביר את הדיווח, מטרת הפריצה האיראנית לא הייתה רעיית רה"מ ובנו, אלא ניסיון להבין מה קורה במעון ראש הממשלה ברחוב בלפור, זאת משום שלנתניהו עצמו אין טלפון נייד. המקור לא ציין מתי בדיוק התרחשה הפריצה, ולפי האתר לא ידוע איזה חומר הגיע לידי האיראנים. המקור מסר כי ישראל זיהתה את הפריצות לשני הטלפונים הניידים הרגישים ועצרה אותן. עוד דווח כי לאחר שנחסמה הפריצה, בישראל פעלו כדי להסתיר את המידע.

על פי המקורות, החדירה לטלפון נעשתה לפני כמה חודשים ולאחר שזו התגלתה על ידי ישראל, היא נחסמה. העניין לא דווח עד כה, מאחר ומדובר ברעידת אדמה לביטחון הסייבר הישראלי. לא ידוע מה הוא המידע שקיבלו לאחר שצוטטו לכאורה לשניים. מקורות באיראנים טענו כי החדירה למכשיר הסלולרי של גנץ נעשתה לפני כמה שנים, וכי עצם העובדה שהדבר הוצף בשלב זה הוא למטרות שימוש בבחירות בישראל. בישראל סירבו להתייחס לפרסום גם מוסדות רשמיים וארגוניים סירבו להתייחס לפניית האתר.

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה לדיווח: "לאחר בדיקה עם גורמי הביטחון עולה כי לא היו דברים מעולם".

משב"כ נמסר בתגובה: "לא מוכר לנו אירוע פריצה לטלפונים של שרה ויאיר נתניהו ולא טיפלנו באירוע כזה‎".

בתוך כך, ח"כ אמיר אוחנה (הליכוד) פנה ליו"ר ועדת החוץ והביטחון אבי דיכטר, בבקשה לקיים דיון "דחוף" על הדיווח כי איראן פרצה לטלפון הנייד של יו"ר כחול לבן, בני גנץ. "מדובר במקרה ראשון וחסר תקדים בהיסטוריה של מדינת ישראל, בו מודיעין של מדינת אויב אוחז במידע רגיש על אדם המעמיד עצמו לתפקיד ראש ממשלה", אמר אוחנה.