איש הליכוד גדעון סער אמר היום כי "לא בטוח שגנץ אחרי הבחירות יאמר את מה שאמר אתמול בערב". עוד הוסיף, "כרגע אתה רואה קמפיין שהוא לא מונע על ידי דרך אמירה או תכנית שמציעים לאזרחי ישראל אלא רק על ידי אמירה 'רק לא ביבי'"

איש הליכוד גדעון סער הצהיר היום כי "אין לי שום בעיה לשבת עם בני גנץ אבל אני בכלל לא בטוח שגנץ אחרי הבחירות יאמר את מה שאמר אתמול בערב. זה עניין של דרך וקווי יסוד. הכיוון שלנו להקים ממשלה לאומית על בסיס הדרך שהייתה בשנים האחרונות. אם בני גנץ יודע לחיות עם זה – בסדר גמור".

עוד הוסיף סער בראיון ל'גלי צה"ל' כי "כרגע אתה רואה קמפיין שהוא לא מונע על ידי דרך אמירה או תכנית שמציעים לאזרחי ישראל אלא רק על ידי אמירה 'רק לא ביבי'. בוא נחזור לשאלות האמיתיות. מה יעשו בנושא הפלסטיני. לפיד אמר שהוא לא חוזר בו מהכוונה שצריך לפנות כמאה אלף אזרחי ישראל מיהודה ושומרון ובעצם להגיע למדינה פלסטינית שתפתח חזית טרור אדירה פה מזרחה לנו".

"לגבי הראיון של גנץ אני חושב שדרך תוכנית או תכנים לא היה ניתן למצוא בראיונות הללו. היה מסר אחד – 'רק לא ביבי', ואני חושב שזה די מדהים לראות איך אנשים שרוצים להיות אלטרנטיבה לא מציעים דרך חלופית בשום עניין, לא מדינית לא כלכלית, ואז אתה שומע שמבנט ועד תמר זנדברג כולם ממש סבבה עם 'רק לא ביבי'. אגב מי ששוקל להצביע לימין החדש שישקול גם את זה".

בהתייחסו לתוכן דבריו של גנץ בראיונות אתמול אמר סער: "הוא לא צריך את השימוע כדי לפסול את נתניהו, זה דבר מדהים. הוא כבר הגיע למסקנות. אני לא מציע להתייחס ברצינות יתר לדברים שנאמרים. אנו רק שלשום שמענו בחדשות 13 אותו אומר שהוא לא שולל כניסה לממשלת נתניהו בצורות מסוימות. גם בעניין הזה יש זגזג ולכן לא כל כך חשוב מה אומרים כעת במסגרת שסביר שתתפרק יום לאחר הבחירות".

לדברי סער, "גם בנושא המדיני אתה רואה זיגזג. יום אחד הוא בעד היוזמה הסעודית ואתמול הוא אומר אין פרטנר. גם בנושא הנסיגה החד צדדית אתה שומע טקסטים שונים. דבר אחד ברור – לא מוצעת לציבור אלטרנטיבה אמיתית, לא מוצעת דרך. רק משמיצים ומראים רצון להגיע לשלטון".

"אזרחי ישראל צריכים לשאול עצמם שאלה האם ישראל מצויה במצב טוב יותר מבחינה מדינית, כלכלית ומכל הבחינות ממה שהייתה לפני עשור או שרוצים לחזור אחורה לימי הנסיגות למדיניות שהיא פושטת רגל גם בתחום המדיני, גם בתחום הכלכלי. זאת הבחירה שעומדת בפני הבוחר ב-9 באפריל. זה הדבר ש צריך לשפוט. מה הדבר שמדהים. בכל הנושאים אתה מזהה מאמץ מצד מי שמתיימר להיות אלטרנטיבה לא להגיד שום דבר לא לנקוט בשום עמדה תחת המטרייה השקרית שאין ימין ואין שמאל", דברי סער.