ההדלפות משיחות סגורות של גנץ נמשכות, הפעם הוא מאשים נתניהו כי אם היה יכול היה פועל נגדו באלימות ומעלה את האפשרות שהפעיל את פוטין בכדי שיפרוץ לטלפון הנייד שלו. "האיש הזה יודע שהוא הולך לכלא" • התמלולים הדרמטיים

בזמן שנתניהו עסוק בצרות שלו, נראה שלגנץ יש צרות גדולות יותר וסובל מהדלפות שיטתיות מהצוות הקרוב עליו ביותר. לאחר ההקלטות שחשפו כי יסכים לתת הכול לחרדים תמורת ראשות הממשלה וכי הוא לא באמת פסל את נתניהו מלשבת יחד באותה ממשלה. אך בהקלטות נוספות שחשף הערב ספי עובדיה ב'חדשות 13' נשמע גנץ מאשים את נתניהו בכך שאם היה יכול היה פועל נגדו בצורה אלימה וכן מעלה אפשרות כי הפעיל את פוטין שיפרוץ לטלפון שלו.

גנץ, הפגוע מחשיפת דבר הפריצה לטלפון הנייד שלו ומהרמיזות של נתניהו באשר לתוכנן, טוען כי לו ראש הממשלה היה יכול, הוא היה מסיר את האיום הפוליטי מדרכו בדרך אלימה. "אם הייתה לו (לנתניהו) דרך שאני אפגע, שיהרגו אותי, הוא היה עושה את זה", אמר גנץ באחד הפורומים המצומצמים ביותר שלו. לדבריו, "אם בנימין נתניהו הבסיסי, שאני מכיר, היה רוצה שאני אפגע? התשובה היא לא. האם בנימין נתניהו של ערב הבחירות הזה מוכן שאני אפגע? כן לצערי אני אומר את זה"

ההקלטות מתעדות שיחה שנערכה לאחר פרסום הפריצה לטלפון הסלולארי. יושב ראש "כחול לבן" אמנם מביא בחשבון אפשרות שאיראן עומדת מאחורי מתקפת הסייבר – אבל, באותה נשימה, לא פוסל תרחיש של שיתוף פעולה בין נתניהו לבין הקרמלין במוסקבה נגדו. "אוקיי, (אם) זה לא האויבים – אז מי עושה את זה? זה היריבים. אם זה לא היריבים, איך הם עושים את זה? באחת משתי האפשרויות. אפשרות אחת, זה שהם לוקחים אנשים פרטיים שעושים פעולות סייבר כאלה ואחרות. אפשרות שנייה שהיא מתאימה לביבי, אם כי אני לא נותן לה סיכוי גבוה, זה שהוא מפעיל את הרוסים בשביל להתערב בבחירות".

מן ההקלטות עולה שלגנץ עמדה חד משמעית על הגורל שמצפה לראש הממשלה אחרי הבחירות: "האיש הזה יודע שהוא הולך לכלא, הוא יודע שהוא הולך לכלא. הוא יודע שהוא בכלא בכל דרך. אם הוא מסיים את תפקידו כראש הממשלה, הוא הולך לכלא. אם הוא לא הולך למשפט, הוא לא הולך לכלא והוא אצל שרה – הוא נשאר בכלא. המקום היחידי שהוא אדם חופשי בו זה שהוא במשרד".

מהליכוד נמסר בתגובה: "בני גנץ איבד זה. אחרי שהאשים את ראש הממשלה בבגידה במדינה, הוא מאשים את ראש הממשלה שישלח אנשים לרצוח אותו. אם בני גנץ מגלה סימני פרנויה מתקדמים אחרי שבועיים של ״לחץ״ במסע בחירות ולאחר שהאיראנים פרצו לטלפון שלו, איך הוא יוכל לנהל מדינה?"