ילד בן תשע מבית אל נפצע קל הערב (שני) מירי. צוות מד"א העניק לו טיפול רפואי ופינה אותו לבית החולים שערי צדק כשהוא סובל מפציעה באצבע ובכף היד. נסיבות הפציעה נבדקות

ילד בן שבע נפצע הערב (שני) קל בידו כתוצאה מירי בהתנחלות בית אל. צוות מד"א העניק לו טיפול רפואי ופינה אותו לבית החולים שערי צדק שבירושלים, כשהוא במצב יציב ובהכרה מלאה. מבית החולים נמסר כי לפי שעה מסתמן שהילד יעבור ניתוח בידו. בצה"ל טוענים כי מדובר בפיגוע ירי שבוצע לעבר בית אל מכיוון כפר דורא אל-קרא הסמוך, וחיילי צה"ל מקיימים סריקות במרחב.

הדיווח הראשוני על האירוע התקבל בשעה 20:37 במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים. חובשים ופרמדיקים של מד"א, בסיוע כוח רפואה של צה"ל, מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים שערי צדק ילד במצב קל עם פציעה באצבע וכף היד. עוד הדגישו במד"א: "נסיבות הפציעה אינן ברורות".

שי אלון ראש מועצת בית אל: "ילד כבן 9 נפצע הערב בפיגוע ירי, בנס הפציעה הזו קלה אך האירוע היה יכול היה להסתיים אחרת. אנחנו דורשים מכוחות צה"ל להכנס לכפר ג׳ילזון ממנו ספגנו לא מעט פיגועי ירי במהלך השנים ולבצע שם סדר ולבוא איתם חשבון. לא ייתכן שילד בן 9 ייפצע מירי של מחבלים, צהל יודע להיות תקיף כשהוא רוצה".