מחר: מעמדי ההוד "טְהוֹרִים יִירָשׁוּהָ" לאלפי חסידי צאנז

אלפי חסידי צאנז יתאחדו מחר, יום רביעי אור לכ"א אדר תשע"ט להעניק כבוד ויקר לתורה, לעמליה ולתומכיה, בסדרת מעמדי ההוד 'טהורים ירשוה', שייערכו בקרית צאנז בנתניה, ברוב עם ובהדרת מלך בראשות כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א.

צאנז לובשת חג בסדרת כינוסים מרשימים ומפוארים לציון שנת ה65 ליסוד קרית צאנז בנתניה | הכנסת ספר תורה לזכרו של כ"ק מרן אדמו"ר הגה"ק בעל ה'שפע חיים' זיע"א, ולזכות כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א

חצר הקודש צאנז לובשת חג ומתעטפת היום בהתרגשות והכנות אחרונות לקראת הימים אשר נזכרים ונעשים לתפארת ממלכת בית צאנז, ברוב עם ובהדרת מלך, בהשתתפות אלפי חסידים ואנשי מעשה מכל אתר ואתר, זקנים עם נערים אשר ילבשו בגדי חג ויצאו לפזז ולרקד לכבוד התורה ולומדיה.

במסגרת מעמדי ההוד יתקיימו שורת מעמדים וכינוסים, החל בסיום כתיבת והכנסת ספר התורה אשר נכתב ע"י כלל חסידי צאנז מכל אתר ואתר, בצוותא חדא ובשותפות קדושה, לטובת נשמתו הטהורה של כ"ק מרן אדמו"ר הגה"ק בעל ה'שפע חיים' זיע"א, ולזכותו של כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א.

ביום חגם, אף יעלו על נס את ציון שנת ה65 לייסוד עיר מלוכה – קרית צאנז, מתוך שבח והודיה להשי"ת על כל הטוב והחסד אשר גמלם מאז – מייסודו של כ"ק מרן האדמו"ר הגה"ק זיע"א, ועד הנה – עם התפתחות ממלכת הפאר לשם ולתפארה, בהנחותם על מעגלי צדק לאורו הבהיר של כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א, המלאך המכה על קדקודם ואומר להם 'גדל'.

מחר באשמורת הבוקר ייערך יום שכולו תורה, כשאלפי הבחורים והאברכים יהגו בתורה החל משעות הבוקר המוקדמות, כהכנה דרבה לקראת מעמדי ההוד. יצוין, כי תלמידי הישיבות הק' זכו אף הם לרכוש אותיות בספר התורה הק' תמורת לימוד דפי גפ"ת כהכנה לקראת המעמדים.

לעת ערב, לאחר שמחת התורה הרבתית, יתכנסו כולם יחד בשותפות איתנה, ויעניקו את תמיכתם הקבועה והתמידית בכל לב, למען החזקת ממלכת היכלי התורה והחסד דחסידי צאנז, במעמד רווי הוד קדומים, שייערך שהכניסה אליו תתאפשר באמצעות כרטיסי הכניסה בלבד המפנים כל אחד למתחם המיועד בהיכל הגדול ובקומת הגלריה.

במקביל, נערכו ב'בחצרות החיים' ארגון החבורות דחסידי צאנז, להגשת מנחת אהבה לפני מרן האדמו"ר שליט"א, במסגרת מבצע 'וכולם מקבלים' כשאלפי החסידים מזקן ועד נער, קיבלו על עצמם בפתקא טבא אישית, קבלה טובה פרטית להתחזקות בעבודת השם, לזכותו ולכבודו של כ"ק מרן האדמ"ר שליט"א, כהכרת תודה וטובה.

אלפי הפתקאות יוגשו יחדיו במעמד המרגש של הכנסת ספר התורה לארון הקודש, לאחר סיומי הש"ס שייערכו במקום – כנהוג בחצר הקודש צאנז לסיים אף את תורה שבעל פה יחד עם השלמת והכנסת ספר התורה שבכתב.

בשבועות ובחודשים האחרונים, התבצעה עבודת מטה ממושכת ע"י כלל צוותות ההפקה והארגון, יחד עם חברת ההפקה 'אפקט' בניהולו של הר"ר אפרים זילברברג הי"ו, כדי להפיק בסייעתא דשמיא דבר נאה ומתוקן להנאת אלפי המשתתפים מכל אתר ואתר, ולתפארת ממלכת בית צאנז.

ספר התורה הק' ייצא בתהלוכה מרשימה וססגונית לכבודה של תורה, בראשות כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א, מביתו של הרב ישראל פולק שליט"א עורך ומו"ל השבועון 'מרווה לצמא' – שם תיערך מעמד סיום כתיבת האותיות, בסיום התהלוכה ברחובה של עיר, יוכנס ספר התורה הק' אל בית המדרש אשר במשכן הקודש של כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א, שם נבנה וחודש ברוב פאר והדר ארון הקודש לכבוד המעמד.

כך, חודש ושופץ גם כל כותל המזרח בהיכל הגדול 'היכל רוזנברג', אשר במרכזו הוקם ארון קודש מגולף ומפואר מעץ אומנותי, לשם ולתפארת כראוי וכיאות, בביצוע מרשים ומיוחד ע"י נגריית 'גילופי מלכות' של הר' יוחנן אייזין, יחד עם עבודות הפיתוח של כל רחבת קרית החינוך דברי חיים, כל אלו, מנדבת ליבו של הנגיד הנכבד והמרומם, שר החסד והצדקה רבי יחיאל מיכל רוזנברג שליט"א – בונה ומקים היכלי רוזנברג בכל אתר ואתר.

מטעם הוועדה המכינה נמסר, כי רחובות קרית צאנז בנתניה צפויים להיסגר לתנועת כלי רכב החל משעות הבוקר של יום רביעי, והחניה תתאפשר אך ורק במתחמים המסומנים, כמו"כ לא תתאפשר חניית כלי רכב לכל אורך ציר תהלוכת ספר התורה בו צפויים להשתתף אלפי החסידים, זקנים עם נערים, אנשים נשים וטף.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן