אחרי ראיונות לא מוצלחים אמש של יו"ר 'כחול לבן', בליכוד עולים להתקפה: "בני גנץ איבד את זה. אדם כזה פרנואיד לא יחזיק אפילו דקה בלחצים בהם עומד ראש ממשלת ישראל בכל יום". ח"כ עופר שלח: "מעולם לא ראיתי בן אדם יותר שפוי"

יו"ר מפלגת כחול לבן בני גנץ העניק אתמול ראיונות לערוצים 12 ו13. את הראיונות קיים גנץ מארה"ב והתייחס לנושאים העומדים לסדר היום. במהלך הראיון לערוץ 12 סירב גנץ בתוקף להתייחס לנושא ההקלטות אותם חשף העיתונאי ספי עובדיה בהם נשמע גנץ אומר על נתניהו "אם היה לו דרך שיהרגו אותי הוא היה עושה זאת", בנוסף נשמע גנץ בהקלטות טוען כי נתניהו שלח את הרוסים לדאוג שהאיראנים יפרצו לו לטלפון.

גנץ נשמע במהלך הראיון כשהוא מעט מבולבל תוך כדי שהוא מסרב בתקיפות לענות על חלק מהשאלות שנשאל בערוץ 12. במהלך הראיון בערוץ 13 התבלבל גנץ בשמה של המראיינת. אם כי ייתכן שהסיבה לכך היא העובדה שהראיונות בוצעו ממרחק והשאלות נשמעו אצל גנץ בדיליי, אך לאורך 2 הראיונות היה נשמע מבולבל.

בליכוד מנצלים את הראיונות הללו בכדי לתקוף את גנץ ברמה האישית ואת חוסר התאמתו לתפקיד החשוב בישראל. בהודעות שהוציא הליכוד מיד לאחר הראיון נכתב בין היתר: "בני גנץ איבד את זה. ההופעה שלו מדברת בפני עצמה. גנץ מבוהל וחלש. כנראה שגנץ עדיין מאמין שראש הממשלה נתניהו שולח מרצחים להתנקש בו וששלח את הרוסים לפרוץ לטלפון שלו. אדם כזה פרנואיד שאומר שהחודש האחרון היה הקשה בחייו, לא יחזיק אפילו דקה בלחצים בהם עומד ראש ממשלת ישראל בכל יום" נכתב בהודעת הליכוד.

בהודעות אחרות ששחרר הליכוד צורפו סרטונים ערוכים מהראיונות ובהם נראה בני גנץ כשהוא מגמגם ונושם בכבדות תוך התמקדות בהבעות פניו כשלצד אחד מהם נכתב בציניות "יציב לחלוטין". יועצו של ראש הממשלה יונתן אוריך כתב: "גנץ נראה לא שפוי. לא פחות מסכנה למדינה. שיהיה בריא".

במפלגת כחול לבן נמצאים במגננה לאחר הראיונות והבוקר עופר שלח התייחס ב'ווינט' לנושא ההקלטות אותם חשף העיתונאי ספי עובדיה ולכך שהליכוד מצליח לגרום לשיח בנושא אישיותו של גנץ: "בני גנץ מוכר לציבור בישראל כבר עשרות שנים, מעולם לא ראיתי בן אדם בישראל יותר לא רק בשפיותו אלא בקור רוחו וגם בתבונתו. הוציאו מהקשר ציטטות משיחה סגורה. יש הסתה נגד בני גנץ ונגדי, שאומרים שהוא הוקיר מחבלי חמאס זו הסתה. שמירי רגב יוצאת אחרי פיגוע ואומרת שממשלה בראשות גנץ תוביל לעוד פיגועים זו הסתה".