צילום: פלאש 90

סקר חדש: הליכוד וכחול לבן בשוויון, פייגלין ממריא

לאחר שבועות בהן הובילה מפלגת כחול לבן על מפלגת השלטון בסקרים, סקר חדש שמתפרסם מעלה כי מפלגת הליכוד מדביקה את הפער עם כחול לבן. על פי הסקר, עומדות שתי המפלגות "הליכוד" ו"כחול לבן", בתיקו, זאת לראשונה אחרי שבועות רבים

לאחר שבועות בהן הובילה מפלגת "כחול לבן" על מפלגת השלטון בסקרים, סקר חדש שמתפרסם אחר הצהריים מעלה כי מפלגת הליכוד מדביקה את הפער עם כחול לבן. על פי סקר בחירות שפורסם היום (חמישי) בחדשות 13 עומדות שתי המפלגות "הליכוד" ו"כחול לבן", בתיקו – 30 מנדטים כל אחת, זאת לראשונה אחרי שבועות רבים.

מפלגת העבודה שומרת על כוחה עם 10 מנדטים, בעוד שאיחוד מפלגות הימין יורד ל-7 מנדטים ומוצב בשוויון עם מפלגת זהות ומפלגת חד"ש שמקבלות גם כן 7 מנדטים כל אחת. כך גם יהדות התורה מקבלת 7 מנדטים.

מפלגות הימין חדש ומרצ עם 5 מנדטים כל אחת. מפלגות כולנו, ש"ס, ורעם-בלד – 4 מנדטים כל אחת. מפלגת גשר של אורלי לוי וישראל ביתנו ליברמן לא עוברים את אחוז החסימה לאחר שמקבלים 2.2 אחוז מהקולות.

עוד עולה, כי מבין נתניהו וגנץ, 51% מהנשאלים חושבים שנתניהו מתאים יותר לכהן כראש ממשלה, לעומת 36% שמאמינים שגנץ הוא המתאים מביניהם.

בנוגע להתנהלותו של נתניהו מול עזה, עולה כי 61% מהנשאלים חושבים שמדיניות נתניהו מול חמאס אינה נכונה. כמו כן, 43% מהנשאלים חושבים שבסבב הלחימה האחרון בין ישראל לחמאס, אף אחד מהצדדים לא יכול לטעון שניצח.

2 תגובות

מה עם יהדות התורה ???????????

מה עם יהדות התורה לאחר איחודו של אלי ישי?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *