צילום: פנחס בוילן

צפו: חברי הכנסת בראיונות ל'JDN' על גורל המערכה • מתעדכן

חברי הכנסת ואישי הציבור בראיונות לאתר 'JDN' בשולי המעמד ההיסטורי של רבבות אלפי ישראל בעיר הקודש ירושלים להצלת עולם התורה והיהדות בראשות מרנן ורבנן גדולי הדור שליט”א ברחובה של עיר • עדכונים שוטפים וראיונות בלעדיים

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

צילום: ישראל כהן

18:46 – המשגיח הגר"ח משקובסקי מקריא כעת את מכתב מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין למעמד.

18:40 – חה"כ הרב אורי מקלב בראיון: "אדם שאומרים לו להיות שותף במרכז הספינה אז הוא מצטרף וכך גם בכינוס של גדולי ישראל הערב".

 

18:31 – עוד במשתתפים בכנס בירושלים: האדמו"רים מצאנז ובאיאן, הגרב"מ אזרחי והגר"ד כהן.

18:24 – מרן שר התורה והאדמור"ים נכנסו לעצרת.

18:17 – כ-35 מקרי חירום טופלו עד כה בעצרת הרבבות ברחוב בר אילן בירושלים.

18:11 – גפני בנאום: "איש לא בחר בהם, איש לא אישר להם לקבל החלטות נגד הכנסת פעם אחר פעם. נצטרך לחוק את פסקת ההתבגרות – שבית המשפט לא יוכל לעשות מה שהוא רוצה. פסקת ההתגברות תהיה תנאי בל יעבור לכניסה לקואליציה".

18:05 – יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני החל לנאום.

18:00 – מחיאות כפיים לליצמן כשדיבר על האחדות המלאה בין 'אגודה' ל'דגל'.

17:55 – ליצמן בנאום: "מה שמפזרים בכלי התקשורת גם באמצעות יועצים חרדים שנשב אחרי הבחירות עם לפיד, אין לזה היתכנות. נלך רק עם נתניהו".

17:50 – ליצמן בנאום: "לא שכחנו מה עולל לנו לפיד בממשלה שבה היינו ללא כוח. בקדנציה האחרונה היינו צריכים לתקן את כל מה שעוללו לנו בשלטון שהיה לפני זה. לא היה דבר אחד שהשאירו בלי לפגוע ולהרוס, פגעו בשבת, בבני הישיבות, בחינוך החרדי, בזכויות הבסיסיות שלנו כציבור, בכל דבר ישבו וחשבו איך אפשר להרע לנו ולפגוע.

17:45 – מנחה המעמד ההיסטורי בירושלים: הרב אליעזר סורוצקין. כעת נואם הרב ליצמן.

17:20 – ח"כ הרב ישראל אייכלר בראיון: "מי שלא יגיע לכינוס היום, שיילך לקלפי מחר להצביע, הייתה אדישות מסוימת בתקופה האחרונה הבחירות זה ההפגנה הגדולה ביותר פעם ב4 שנים שמשפיעה על השלטון ומה שיקרה לעם ישראל"


צילום: פנחס בוילן

17:05 – הרב אליעזר סורוצקין יו"ר החינוך העצמאי בראיון ל'JDN': "אנחנו ברגע מאוד גורלי, להיות או לחדול. השאלה אם ביום רביעי נקום ונלבש לבושי סרק או לבושי מלכות. כמי שיושב בראשות החינוך העצמאי אני יכול לומר שהפחד הוא עצום אם נחזור לימי הממשלה הרעה כשלפיד היה בתוכה".

16:55 – מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א יצא ממעונו בבני ברק לירושלים להשתתף בעצרת האחדות, רבבות ממתינים לכניסת גדולי וצדיקי הדור.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell