רק בשמש רכבים: מתחדשים ברכב לפסח ומשלמים רק אחרי החג!

 

'בין הזמנים' כבר בפתח ועמו העומס והלחץ של ערב החג. גם ב'שמש רכבים' גובר הלחץ ככל שחולפים הימים לקראת תום המבצע המטורף לקראת החג. לקביעת פגישה ולפרטים נוספים: לחצו כאן

חברת הרכבים המובילה במגזר החרדי 'שמש רכבים', עדיין ממשיכה במבצע המיוחד בו תוכלו לקבל רכב חדש לחג ולהתחיל לשלם עליו רק אחרי חג הפסח. כך תוכלו ליהנות מראש שקט ולדחות את התשלום על הרכב רק אחרי שתסיימו עם שאר הוצאות החג. המבצע צועד לקראת סיום ובחברה ממליצים לא להמתין לרגע האחרון.

המבצע המיוחד כולל בנוסף למאות הרכבים אותם ניתן לקבל  באופן מיידי, גם את שלושת הלהיטים המובילים והמבוקשים ביותר במגזר החרדי: מיצובישי אאוטלנדר 7 מקומות ב-1,810 שקלים לחודש, יונדאי IONIQ היברדית ב-1,410 שקלים לחודשו יונדאי i10 ב-810 שקלים בחודש.

מיותר לציין כי כל הרכבים חדשים כמובן מהניילונים משנת 2019. כל שנותר לכם לעשות הוא לקבוע פגישה עם נציגי החברה ויחד להגיע להחלטה החכמה ביותר לגבי הרכב שמתאים מכל הבחינות לצרכיכם.

בנוסף, כחלק מהמבצע המיוחד החליטו בחברה להעניק לכל מי שירכוש רכב מהיום ועד לחג הפסח, סט מהודר לליל הסדר, הכולל ערכה למצות, כיסוי לכרית, נרתיק לאפיקומן ומגבת. הכל בשילוב אבני סברובסקי מפוארים, מבית היוצר "המפואר" מארצות הברית,  בשווי 1000 שקלים.

 

מנכ"ל 'שמש רכבים' הרב שמואל טירר אומר כי "תגברנו את הצוות בסניפים לאור הביקוש הגדול ואני שמח שהצלחנו לצפות זאת מראש ולהיערך עם כמות גדולה של רכבים לאספקה מיידית, ממיטב הדגמים המובילים והמבוקשים במגזר החרדי ובכלל".

אז הניחו לכמה רגעים את הסבון והמטלית וגשו עוד היום לסניף 'שמש רכבים' בגני גאולה בירושלים – רחוב ירמיהו 40, או סניף בני ברק בבית האחים חדד – רחוב כהנמן 100, ותבחרו את הרכב שלכם. בכל מקרה הרי תתחילו לשלם רק אחרי החגים.

 

לקביעת פגישה ולפרטים נוספים: לחצו כאן