בפעם השמונה עשרה התאספו בי"א בניסן רבבת חסידי חב"ד מכל רחבי ארץ הקודש, למעמד הגדול לכבודו של הרבי במעמד יום הולדתו של הרבי מליובאוויטש. שר התחבורה הבטיח כי בקרוב ייפתח בית חב"ד של קבע בשדה התעופה החדש בדרום הארץ • גלריית ענק

בפעם השמונה עשרה התאספו בערב יום הבהיר י"א בניסן רבבת חסידי חב"ד מכל רחבי ארץ הקודש, למעמד הגדול לכבודו של הרבי במעמד יום הולדתו של הרבי מליובאוויטש החל בתאריך י"א בניסן. האירוע היה כולו מתוך שמחה וריקודים, ניגונים ודברי התעוררות משפיעים בחסידות.

על החלק האומנתי הופקדו הזמר החב"די מענדי ג'רופי וזמרים נוספים מחו"ל, בסוף האירוע הגיע בהפתעה הזמר דודו פישר וחשף בפני המשתתפים את סיפור חייו המרתק המשולב שירים השזורים בסיפוריו. הכנס אורגן ע"י ארגוני חב"ד וניידות חב"ד בשיתוף עם 'מטה משיח בארה"ק'.

נאום מיוחד נשא שר התחבורה ישראל כץ, בפני רבבת חסידי חב"ד שהתכנסו לכבוד יום הולדתו של הרבי מליובאוויטש. בדבריו סיפר על ברכות הרבי שמלוות אותו, וכן על כך שבעז"ה ייפתח בית חב"ד של קבע בשדה התעופה החדש ע"ש אילן רמון בדרום הארץ. לאחר מכן העניקו לו עסקני חב"ד תעודת הוקרה והערכה על עמידתו האיתנה למען שלימות ארץ הקודש.

הצלם חיים טויטו היה שם ומגיש גלריית תמונות ענקית ומרהיבה: